Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
832 posty 5387 komentarzy

Serendipity

Andy-aandy - Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... ———————————————— Ekstraktem komunizmu i jego naturą, tak samo jak naturą każdego komunisty i lewaka są: nienawiść, mord, rabunek, okrucieństwo i donos

Jarosław Kaczyński: "Są w Polsce ludzie (…), o których nie można napisać, co naprawdę w życiu robili"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Ta władza nie chce wolności." "Byłyby dziesiątki życiorysów Donalda Tuska, byłoby o czym pisać, gdybyśmy byli wolnym pod tym względem krajem."

 

 

 
Jarosław Kaczyński: "Są w Polsce ludzie (…), o których nie można napisać, co naprawdę w życiu robili"
 
 
Warto wysłuchać wystąpienia J. Kaczyńskiego wygłoszonego w czasie Marszu Wolności, Solidarności i Niepodległości, bo: "Ta władza nie chce wolności".
 
Published on Dec 14, 2013
Są w Polsce ludzie, o których nie można napisać książki, o których nie można napisać, co naprawdę w życiu robili, nie można napisać ich życiorysów. Byłyby dziesiątki życiorysów Donalda Tuska, byłoby o czym pisać, gdybyśmy byli wolnym pod tym względem krajem - mówił na Marszu Wolności, Solidarności i Niepodległości prezes PiS Jarosław Kaczyński.   
 

Marsz Wolności, Solidarności i Niepodległości toprzypomnienie, że komunistyczne zbrodnie dokonane na Polakach oraz ludzkości nigdy nie zostały rozliczone i ukarane. 

Jednocześnie marsz ten pokazuje i to, że ani komunistyczne zbrodnie na Polakach, ani zdrada Polski przez komunistycznych zbrodniarzy — nie doczekały się po 1989 roku żadnego potępienia przez rządzące w PRL-bis postsowieckie, skomunizowne i agenturalne pseudo polskie elity… 

Wiadomo już, że te skomunizowane i agenturalne pseudo elity które sprawują władzę w PRL-bis — dostały władzę w wyniku zdrady Narodu Polskiego w Magdalence.

A także przy pomocy sowieckiego cyrku umownie nazwanego „okrągłym stołem”, zorganizowanego przez stalinowskiego agenta sowieckiego Smerszu i Informacji Wojskowej, pracującego na rzecz moskiewskich zbrodniarzy z komunistycznego Kremla, zdrajcy tow. Kiszczaka..

KOMENTARZE

 • Życiorysy implikują badanie ich prawdziwości.
  Prezes Kaczyński na pewno jest gotów na to?

  Z jakich powodów odsłonięto tablicę pamiątkową na domu żydowskiego handlarza zbożem w Odessie ku czci Marii i Lecha Kaczyńskich?
 • @korwinista
  "Prezes Kaczyński na pewno jest gotów na to?"

  ---> On, na pewno! A Ty??? :)

  "Z jakich powodów odsłonięto tablicę pamiątkową na domu żydowskiego handlarza zbożem w Odessie ku czci Marii i Lecha Kaczyńskich?"

  ---> Widać i tam żyją porządni ludzie, którzy potrafią docenić innych - tym bardziej takich, którzy pod każdym względem na pamięć i szacunek zasługują.

  PS. Czy widzisz jakiś istotny związek pomiędzy takimi tablicami wieszanymi na ścianach domów a właścicielami tych domów?
  Bo jeśli tak, to ja podczepię pod taką tezę, tablicę upamiętniającą katastrofę smoleńską - i jej przyczyny oczywiście - umieszczoną (w atmosferze tajemniczości a później "poświęconą") na ścianie, z aktualnym lokatorem Pałacu Prezydenckiego ...
 • @1normalnyczlowiek 19:19:23
  Myślę, że jest wiele rzeczy na których w swym życiorysie Jarosław Kaczyński nie jest gotów zbadać. świadczą o tym fakty wpisywania się w wydarzenia historyczne, w których nie brał udziału. Obchody w Stoczni Gdańskiej, gdzie starano się z niego zrobić głównego bohatera i kiedy usłyszał sławne słowa "Jarku tu cię nie było". Sprawa dlaczego przy otwieraniu muzeum Powstania Warszawskiego jego matka była główną osobą, choć w powstaniu udziału nie brała a brał ich ojciec? Sprawy związane z początkami PC, gdy niszczył polskie przedsiębiorstwa by zdobyć pieniądze na kampanię, przykład Ekspress Wieczorny. Jest dużo spraw w życiu Jarosława Kaczyńskiego o których wolał by nie mówić.
 • Gdy ksawery wieje,brzoza nam się chwieje,Polską od 45 roku rządzą kurwy i złodzieje
  Wszyscy won

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej