Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
832 posty 5387 komentarzy

Serendipity

Andy-aandy - Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... ———————————————— Ekstraktem komunizmu i jego naturą, tak samo jak naturą każdego komunisty i lewaka są: nienawiść, mord, rabunek, okrucieństwo i donos

Jarosław Kaczyński: "Są w Polsce ludzie (…), o których nie można napisać, co naprawdę w życiu robili"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Ta władza nie chce wolności." "Byłyby dziesiątki życiorysów Donalda Tuska, byłoby o czym pisać, gdybyśmy byli wolnym pod tym względem krajem."

 

 

 
Jarosław Kaczyński: "Są w Polsce ludzie (…), o których nie można napisać, co naprawdę w życiu robili"
 
 
Warto wysłuchać wystąpienia J. Kaczyńskiego wygłoszonego w czasie Marszu Wolności, Solidarności i Niepodległości, bo: "Ta władza nie chce wolności".
 
Published on Dec 14, 2013
Są w Polsce ludzie, o których nie można napisać książki, o których nie można napisać, co naprawdę w życiu robili, nie można napisać ich życiorysów. Byłyby dziesiątki życiorysów Donalda Tuska, byłoby o czym pisać, gdybyśmy byli wolnym pod tym względem krajem - mówił na Marszu Wolności, Solidarności i Niepodległości prezes PiS Jarosław Kaczyński.   
 

Marsz Wolności, Solidarności i Niepodległości toprzypomnienie, że komunistyczne zbrodnie dokonane na Polakach oraz ludzkości nigdy nie zostały rozliczone i ukarane. 

Jednocześnie marsz ten pokazuje i to, że ani komunistyczne zbrodnie na Polakach, ani zdrada Polski przez komunistycznych zbrodniarzy — nie doczekały się po 1989 roku żadnego potępienia przez rządzące w PRL-bis postsowieckie, skomunizowne i agenturalne pseudo polskie elity… 

Wiadomo już, że te skomunizowane i agenturalne pseudo elity które sprawują władzę w PRL-bis — dostały władzę w wyniku zdrady Narodu Polskiego w Magdalence.

A także przy pomocy sowieckiego cyrku umownie nazwanego „okrągłym stołem”, zorganizowanego przez stalinowskiego agenta sowieckiego Smerszu i Informacji Wojskowej, pracującego na rzecz moskiewskich zbrodniarzy z komunistycznego Kremla, zdrajcy tow. Kiszczaka..

KOMENTARZE

 • Życiorysy implikują badanie ich prawdziwości.
  Prezes Kaczyński na pewno jest gotów na to?

  Z jakich powodów odsłonięto tablicę pamiątkową na domu żydowskiego handlarza zbożem w Odessie ku czci Marii i Lecha Kaczyńskich?
 • @korwinista
  "Prezes Kaczyński na pewno jest gotów na to?"

  ---> On, na pewno! A Ty??? :)

  "Z jakich powodów odsłonięto tablicę pamiątkową na domu żydowskiego handlarza zbożem w Odessie ku czci Marii i Lecha Kaczyńskich?"

  ---> Widać i tam żyją porządni ludzie, którzy potrafią docenić innych - tym bardziej takich, którzy pod każdym względem na pamięć i szacunek zasługują.

  PS. Czy widzisz jakiś istotny związek pomiędzy takimi tablicami wieszanymi na ścianach domów a właścicielami tych domów?
  Bo jeśli tak, to ja podczepię pod taką tezę, tablicę upamiętniającą katastrofę smoleńską - i jej przyczyny oczywiście - umieszczoną (w atmosferze tajemniczości a później "poświęconą") na ścianie, z aktualnym lokatorem Pałacu Prezydenckiego ...
 • @1normalnyczlowiek 19:19:23
  Myślę, że jest wiele rzeczy na których w swym życiorysie Jarosław Kaczyński nie jest gotów zbadać. świadczą o tym fakty wpisywania się w wydarzenia historyczne, w których nie brał udziału. Obchody w Stoczni Gdańskiej, gdzie starano się z niego zrobić głównego bohatera i kiedy usłyszał sławne słowa "Jarku tu cię nie było". Sprawa dlaczego przy otwieraniu muzeum Powstania Warszawskiego jego matka była główną osobą, choć w powstaniu udziału nie brała a brał ich ojciec? Sprawy związane z początkami PC, gdy niszczył polskie przedsiębiorstwa by zdobyć pieniądze na kampanię, przykład Ekspress Wieczorny. Jest dużo spraw w życiu Jarosława Kaczyńskiego o których wolał by nie mówić.
 • Gdy ksawery wieje,brzoza nam się chwieje,Polską od 45 roku rządzą kurwy i złodzieje
  Wszyscy won

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej