Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
832 posty 5387 komentarzy

Serendipity

Andy-aandy - Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... ———————————————— Ekstraktem komunizmu i jego naturą, tak samo jak naturą każdego komunisty i lewaka są: nienawiść, mord, rabunek, okrucieństwo i donos

Oszust (scammer) pisze: “Panna dodo jestemjedyną córką moich późnych rodziców”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Dziewiąte krzyk przed śmiercią. bo mam czarną rasę (...) co oznacza, że ​​zagraniczne fundusze inwestycyjne do jego śmierci , tylko poznał jego córkę , użył mojego nazwiska jako rodzina funduszy , Zaidi i jego sekretarka powiedziała mi..."

 Jeden z fałszywych: 39 documents and photos sent from the scammer in the course of this scam bait.

Oszust (scammer) pisze: “Panna dodo jestemjedyną córką moich późnych rodziców”

 


Jest to typowy list od oszustów z Nigerii odwołujących się do ludzkiej uczciwości jedynie po to — by uzyskać zaufanie łatwowiernych osób, w dodatku liczących na "łatwe" pieniądze.

Jednak, zanim oszust jakiekolwiek pieniądze "wyśle" — najpierw zażąda wielu różnych opłat np.: bankowych, na prawnika, na przesyłkę itp. itd. A potem zniknie z tymi pieniędzmi jakie już otrzymał!


From rokia mpele rokiadodo2@outlook.fr —>NIGERIAN SCAM —> OSZUSTWO

cześć

Mówię po angielsku i francusku

Nazywam się rokia Panna dodo jestemjedyną córką moich późnych rodziców Mr.and Pani David ojciec dodo szanowany biznesmen (sklep czekolada ) , którzy pracują w stolicy Wybrzeża Kości Słoniowej : To niestety, zmarł w tajemniczych okolicznościach w Francji podczas podróży do ich działalności za granicą 09 wrzesień 2008 . Choć jego nagła śmierć była związana lub podejrzewa się, że zapytał wuj wyjazd z niego w tym czasie , ale Bóg zna prawdę .
Moja matka zmarła , kiedy miałem 11 lat i mój ojciec zabrał mnie tak wyjątkowy . Dziewiąte krzyk przed śmiercią we wrześniu 2008 roku , powiedział, że jego sekretarz , który był z nim w szpitalu , a wykonane 5.500.000 dolarów ( 5.500.000 dolarów ) w banku, i udać się do prawdziwego miasta zostały zamknięte w Abidżan , Wybrzeże Kości Słoniowej .
Powiedział też, że jego sekretarka , co oznacza, że ​​zagraniczne fundusze inwestycyjne do jego śmierci , tylko poznał jego córkę , użył mojego nazwiska jako rodzina funduszy , Zaidi i jego sekretarka powiedziała mi, że gdybym był gotowy pójść do banku i zażądał pieniędzy , jeśli wysłany , spróbuj wybrać partnerów z zagranicy , gdybym miał pieniądze i użyć go do inwestowania w tym sektorze .
) odwiedzający
Sektor transportu 2 )
3 ) ,pięciogwiazdkowy hotel
4 ) Zarządzanie nieruchomościami .
Teraz chcę , aby mi pomóc inwestowania tego funduszu na koncie w tym kraju , jak równieżpieniądze od nowych klientów , i miejsca , o których wspomniałem powyżej ofertą .
Byłammałą dziewczynką , a potem , nie wiem nic na temat biznesu , więcej dowodów liceum i tak naprawdę nie wiem, co robić . Teraz chcę konto za granicą gdzie przenieść, ponieważ dużo podróżuję , co może byćkonsekwencją kryzysu politycznego na Wybrzeżu Kości Słoniowej . Smutna śmierć mojego ojca w moim życiu .
Teraz nie mogłem pokazać mi na to pytanie :
( 1 ) , aby mi pomóc , aby być uczciwym , bo mam czarną rasę .
( 2) może być bardzo niezawodny.
( 3 ) procent ogółu dostępnych jest dobre dla Ciebie
Popieniądze na koncie.
Zadzwoń , i tak szybko, jak to możliwe , i chciałem zadzwonić , i numer faksu , jeśli jesteś gotowy, aby udowodnić istnienie funduszy zgodnie z wymaganymi dokumentami , zobaczyć moją analizę wartości bank oferuje również łatwy łączność .
Dziękuję.
Moje opinie
Ci rokia dodo
      NIGERIN SCAM —> OSZUSTWO

KOMENTARZE

 • Jest to jedno z najprymitywniejszych i jednocześnie najzabawniejszych oszustw istniejących w sieci.
  *
  Otóż, wysyłający takie e-maile przestępcy udają młode i naiwne dziewczyny — które informują naiwnych delikwentów za pomocą e-maili, o czekającej na nich piękności posiadjącej olbrzymie kwoty w Nigerii, Wybrzeżu Kości Słoniowej lub innych krajach…

  W innych oszukańczych e-mailach o jakich pisałem, było np. tak: "mam 5 m. oraz tonę złota… i jestem do wzięcia", albo "Jestem pani Alice. Jestem żonaty z opóźnieniem"…

  Zresztą niemal identyczny e-mail był rozsyłany rok temu. Oszuści oszczędzają czas i korzystają z tych samych wzorów... Poniżej fragment tego listu.
  * * *

  Nazywam się panna Roseline Gloria mpele jestem jedyną córką moich późnych rodziców Mr.and pani david firma mpele bardzo renomowanych ojciec właściciel firmy (sklep kakao), którzy pracują w stolicy Wybrzeża Kości Słoniowej w ciągu dnia: To smutne, że zmarł w tajemniczych okolicznościach we Francji podczas jednej z jego podróży służbowej za granicą w dniu 9 września 2008 roku. Pomimo jego nagłej śmierci był związany lub podejrzewa, że ​​polecił stryj wyjazd z niego w tym czasie, ale Bóg zna prawdę.
  Moja matka zmarła, gdy miałem zaledwie 11 lat, a po tym, mój ojciec zabrał mnie tak wyjątkowe. Przed śmiercią, 9 września 2008 r., zwany jego sekretarz, który był z nim do szpitala i mówi mu, że ma tylko 5,5 mln dolarów (5,5 mln USD) zdeponowane w banku i przejść do fixe postaci zawiesiny miasta Abidżan, Wybrzeże Kości Słoniowej .

  Całość: http://3obieg.pl/oszust-scammer-pisze-55-mln-dolarow-55-mln-usd-zdeponowane-w-banku-i-przejsc-do-fixe-postaci-zawiesiny-miasta-abidzan
 • Średnia ocena: 2.3 (3 głosy)
  *
  Naprawdę, trzeba wyjtkowo ciężkich idiotów — żeby przy takiej notce dawać ocenę "*"...

  W ten sposób różni debile i idioci sami sobie wystawiają stosowne świadectwa!

  Róbcie tak dalej...

  ;-)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej