Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
832 posty 5387 komentarzy

Serendipity

Andy-aandy - Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... ———————————————— Ekstraktem komunizmu i jego naturą, tak samo jak naturą każdego komunisty i lewaka są: nienawiść, mord, rabunek, okrucieństwo i donos

Oszust (scammer) pisze: “Panna dodo jestemjedyną córką moich późnych rodziców”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Dziewiąte krzyk przed śmiercią. bo mam czarną rasę (...) co oznacza, że ​​zagraniczne fundusze inwestycyjne do jego śmierci , tylko poznał jego córkę , użył mojego nazwiska jako rodzina funduszy , Zaidi i jego sekretarka powiedziała mi..."

 Jeden z fałszywych: 39 documents and photos sent from the scammer in the course of this scam bait.

Oszust (scammer) pisze: “Panna dodo jestemjedyną córką moich późnych rodziców”

 


Jest to typowy list od oszustów z Nigerii odwołujących się do ludzkiej uczciwości jedynie po to — by uzyskać zaufanie łatwowiernych osób, w dodatku liczących na "łatwe" pieniądze.

Jednak, zanim oszust jakiekolwiek pieniądze "wyśle" — najpierw zażąda wielu różnych opłat np.: bankowych, na prawnika, na przesyłkę itp. itd. A potem zniknie z tymi pieniędzmi jakie już otrzymał!


From rokia mpele rokiadodo2@outlook.fr —>NIGERIAN SCAM —> OSZUSTWO

cześć

Mówię po angielsku i francusku

Nazywam się rokia Panna dodo jestemjedyną córką moich późnych rodziców Mr.and Pani David ojciec dodo szanowany biznesmen (sklep czekolada ) , którzy pracują w stolicy Wybrzeża Kości Słoniowej : To niestety, zmarł w tajemniczych okolicznościach w Francji podczas podróży do ich działalności za granicą 09 wrzesień 2008 . Choć jego nagła śmierć była związana lub podejrzewa się, że zapytał wuj wyjazd z niego w tym czasie , ale Bóg zna prawdę .
Moja matka zmarła , kiedy miałem 11 lat i mój ojciec zabrał mnie tak wyjątkowy . Dziewiąte krzyk przed śmiercią we wrześniu 2008 roku , powiedział, że jego sekretarz , który był z nim w szpitalu , a wykonane 5.500.000 dolarów ( 5.500.000 dolarów ) w banku, i udać się do prawdziwego miasta zostały zamknięte w Abidżan , Wybrzeże Kości Słoniowej .
Powiedział też, że jego sekretarka , co oznacza, że ​​zagraniczne fundusze inwestycyjne do jego śmierci , tylko poznał jego córkę , użył mojego nazwiska jako rodzina funduszy , Zaidi i jego sekretarka powiedziała mi, że gdybym był gotowy pójść do banku i zażądał pieniędzy , jeśli wysłany , spróbuj wybrać partnerów z zagranicy , gdybym miał pieniądze i użyć go do inwestowania w tym sektorze .
) odwiedzający
Sektor transportu 2 )
3 ) ,pięciogwiazdkowy hotel
4 ) Zarządzanie nieruchomościami .
Teraz chcę , aby mi pomóc inwestowania tego funduszu na koncie w tym kraju , jak równieżpieniądze od nowych klientów , i miejsca , o których wspomniałem powyżej ofertą .
Byłammałą dziewczynką , a potem , nie wiem nic na temat biznesu , więcej dowodów liceum i tak naprawdę nie wiem, co robić . Teraz chcę konto za granicą gdzie przenieść, ponieważ dużo podróżuję , co może byćkonsekwencją kryzysu politycznego na Wybrzeżu Kości Słoniowej . Smutna śmierć mojego ojca w moim życiu .
Teraz nie mogłem pokazać mi na to pytanie :
( 1 ) , aby mi pomóc , aby być uczciwym , bo mam czarną rasę .
( 2) może być bardzo niezawodny.
( 3 ) procent ogółu dostępnych jest dobre dla Ciebie
Popieniądze na koncie.
Zadzwoń , i tak szybko, jak to możliwe , i chciałem zadzwonić , i numer faksu , jeśli jesteś gotowy, aby udowodnić istnienie funduszy zgodnie z wymaganymi dokumentami , zobaczyć moją analizę wartości bank oferuje również łatwy łączność .
Dziękuję.
Moje opinie
Ci rokia dodo
      NIGERIN SCAM —> OSZUSTWO

KOMENTARZE

 • Jest to jedno z najprymitywniejszych i jednocześnie najzabawniejszych oszustw istniejących w sieci.
  *
  Otóż, wysyłający takie e-maile przestępcy udają młode i naiwne dziewczyny — które informują naiwnych delikwentów za pomocą e-maili, o czekającej na nich piękności posiadjącej olbrzymie kwoty w Nigerii, Wybrzeżu Kości Słoniowej lub innych krajach…

  W innych oszukańczych e-mailach o jakich pisałem, było np. tak: "mam 5 m. oraz tonę złota… i jestem do wzięcia", albo "Jestem pani Alice. Jestem żonaty z opóźnieniem"…

  Zresztą niemal identyczny e-mail był rozsyłany rok temu. Oszuści oszczędzają czas i korzystają z tych samych wzorów... Poniżej fragment tego listu.
  * * *

  Nazywam się panna Roseline Gloria mpele jestem jedyną córką moich późnych rodziców Mr.and pani david firma mpele bardzo renomowanych ojciec właściciel firmy (sklep kakao), którzy pracują w stolicy Wybrzeża Kości Słoniowej w ciągu dnia: To smutne, że zmarł w tajemniczych okolicznościach we Francji podczas jednej z jego podróży służbowej za granicą w dniu 9 września 2008 roku. Pomimo jego nagłej śmierci był związany lub podejrzewa, że ​​polecił stryj wyjazd z niego w tym czasie, ale Bóg zna prawdę.
  Moja matka zmarła, gdy miałem zaledwie 11 lat, a po tym, mój ojciec zabrał mnie tak wyjątkowe. Przed śmiercią, 9 września 2008 r., zwany jego sekretarz, który był z nim do szpitala i mówi mu, że ma tylko 5,5 mln dolarów (5,5 mln USD) zdeponowane w banku i przejść do fixe postaci zawiesiny miasta Abidżan, Wybrzeże Kości Słoniowej .

  Całość: http://3obieg.pl/oszust-scammer-pisze-55-mln-dolarow-55-mln-usd-zdeponowane-w-banku-i-przejsc-do-fixe-postaci-zawiesiny-miasta-abidzan
 • Średnia ocena: 2.3 (3 głosy)
  *
  Naprawdę, trzeba wyjtkowo ciężkich idiotów — żeby przy takiej notce dawać ocenę "*"...

  W ten sposób różni debile i idioci sami sobie wystawiają stosowne świadectwa!

  Róbcie tak dalej...

  ;-)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej