Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
832 posty 5387 komentarzy

Serendipity

Andy-aandy - Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... ———————————————— Ekstraktem komunizmu i jego naturą, tak samo jak naturą każdego komunisty i lewaka są: nienawiść, mord, rabunek, okrucieństwo i donos

Oszust (scammer) pisze, że: "ma sumę dwanaście milionów pięć sto tysięcy dolarów. (12 dolarów, 500.000,00)"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Panna" oszust ma "sumę dwanaście milionów pięć sto tysięcy dolarów. (12 dolarów, 500.000,00) pozostawione w jednym z centrów bezpieczeństwa. Dał mi wszystkie niezbędne ale dokumenty prawne. 1. Czy możesz szczerze pomóc nam z serca?

[$1,000,000 dollar bill - does not exist - only promotional bills...] [Banknoty $1,000,000 są imitacją — i są używane wyłącznie w celach reklamowych]

 

Oszust (scammer) pisze, że: "ma sumę dwanaście milionów pięć sto tysięcy dolarów. (12 dolarów, 500.000,00)"

 

 
Jest to typowy list od oszustów odwołujących się do naszej uczciwości, współczucia, albo wiary i religii — jedynie po to, by uzyskać zaufanie łatwowiernych osób, w dodatku liczących na "łatwe" pieniądze.
Jednak, zanim oszust nam "wyśle pieniądze" — najpierw zażąda wielu różnych opłat np.: bankowych, na prawnika, na przesyłkę itp. itd. A potem sam zniknie! Jeżeli zostawi jakiekolwiek dokumenty czy zdjęcie — to okażą się one fałszywe...
Tutaj mamy oszusta udającego zatroskaną o brata pannę z "12dolarów, 5000.000,00" [sic!]


 
From: Esther Jomkoma ——>es-jomk@bol.com.br ———> SCAM —> OSZUSTWO
To: 
Sent: Thursday, February 23, 2012 12:36 AM
Subject: Od panny Esther Jomkoma

 

Od panny Esther Jomkoma
Abidżan Cote de Ivoire
Afryka Zachodnia

Najdrożsi jeden.

Dzień dobry, a jak jesteś razem z rodziną?

Jestem panna Esther z moim młodszym bratem Jones Jomkoma. Jesteśmy sierotami, jako że straciliśmy naszych rodziców podczas kryzysów politycznych w tym kraju w roku 2010. Wojna dopiero się zaczęła znowu, cały świat wie o tym wiadomości. 
Z nich można nosić mnie świadkami, jeśli zostały słuchanie BBC, CNN, CBS, FRANCE 24 i AFRYKA 24, na międzynarodowym wiadomości o Afryce.

Nasz ojciec był służąc dyrektor generalny Sotra transportuje Współpraca aż do śmierci, rząd własnością transportu w mieście Abidżan, Wybrzeże Kości Słoniowej.

Został zamordowany przez rebeliantów podczas kryzysów politycznych w moim kraju. Przed śmiercią w grudniu 2010 r. zadzwonił do mnie i poinformował mnie, że ma sumę dwanaście milionów pięć sto tysięcy dolarów. (12 dolarów, 500.000,00) pozostawione w jednym z centrów bezpieczeństwa tutaj w kraju. On dalej powiedział mi, że zdeponowane pieniądze w centrum bezpieczeństwa używając mojego nazwiska oraz adresy jak jego krewny i beneficjenta pieniędzy. 
On też dał mi wszystkie niezbędne ale dokumenty prawne, które obejmują ten fundusz w centrum zabezpieczeń

Jestem uczelni licencjackich i naprawdę nie wiem co robić, bo po śmierci ojca ja i mój brat przestał szkoły ze względów bezpieczeństwa.

Teraz chcę konta za granicą, gdzie mogę przetransferować te pieniądze i po transakcji ja i mój młodszy brat przyjdzie i zamieszkać na stałe w swoim kraju aż taki czas, że będzie to dla nas wygodne do obsługi inwestycji przez nas samych, jeśli sobie tego życzą 
.

To dlatego, że nasze życie jest w niebezpieczeństwie z zabójstwami tu i tam w mieście Abidżanie na co dz! ie ń błogosławiony, a ponieśliśmy wiele porażek w wyniku nieustannego kryzysu politycznego tutaj na Wybrzeżu Kości Słoniowej.

Śmierć ojca rzeczywiście przyniósł smutek w naszym życiu. 
Chcę też zainwestować fundusz pod twoją opieką, bo nasz nieświadomy świata biznesu.

Jestem w szczerym pragnieniem swojego skromnego pomoc w tym zakresie. 
Wasze sugestie i pomysły będą wysoko cenione.

Teraz pozwolę sobie zadać te kilka pytań:

1. 
Czy możesz szczerze pomóc nam z serca?

2. 
Czy mogę całkowicie zaufać?

3. 
Jaki procent całkowitej kwoty, o którym mowa będzie dobre dla Ciebie po pieniądze są na koncie za pośrednictwem pomocy?

Proszę to rozważyć i wrócić do mnie jak najszybciej, natychmiast potwierdzam swoją gotowość, poślę do was szczegółowo całej informacji o funduszu.

Z poważaniem,
Panna Esther Jomkoma

 

 


— Nigerian 419 Scam — Nigeryjski szwindel — Nigeryjskie oszustwo

 
From: Mrs.Stella —> ivin_lighter001@fastmail.fm —>— Nigerian 419 Scam
To: 
Sent: Tuesday, February 28, 2012 9:51 AM
Subject: *Possible Junk Mail* Darowizna od pani Stella Mahometa


Darowizna od pani Stella Mahometa
BP [38 Rue Des Martyrs Cocody
Abidzan, Wybrzeze Kosci Sloniowej.
  
DEAREST Bozym
Jestem wyzej wymieniona osoba z Kuwejtu. Jestem zonaty z MR. Mohammed Andrzej, który pracowal z ambasady Kuwejtu w Wybrzezu Kosci Sloniowej na dziewiec lat przed smiercia w 2004 roku. Bylismy malzenstwem od jedenastu lat bez dziecka. Zmarl po krótkiej chorobie, która trwala zaledwie cztery dni,

Przed smiercia oboje na nowo narodzic chrzescijaninem. Po jego smierci postanowilem nie ozenic lub dostac dziecko poza moim domu malzenskich, które Biblia jest przeciw. Kiedy mój maz zyje on zlozony sume 2,5 dolarów Million (dwa miliony piecset tysiecy USDollars) w banku tutaj w Abidzanie na koncie przejsciowym.
Obecnie fundusz jest nadal w banku. Ostatnio, mój lekarz powiedzial mi, ze mam powaznie chorobe, która jest problemem raka. Jeden, który mnie niepokoi najbardziej, to mój skok na wypadek choroby. Znajac mój stan postanowilem darowac tego funduszu do kosciola lub osoby, które wykorzystaja te pieniadze na sposób zamierzam pouczac dokumencie. Chce kosciól, który bedzie korzystal z tego funduszu do domów dziecka, wdowy, propagowanie slowa Bozego i wysilku, ze dom Bozy jest zachowana.
 
Biblia sie nam zrozumiec, ze blogoslawiony jest reka, która daje. Wzialem te decyzje, bo Don, Aot ma zadnego dziecka, które beda dziedziczyc te pieniadze i moja rodzina meza nie sa chrzescijanami i nie chce meza, wysilki AOS byc uzywane przez niewiernych. I don, t chca sytuacji, w której pieniadze te zostana wykorzystane w sposób bezbozny. Dlatego jestem podjecia takiej decyzji. Nie boje sie smierci, stad wiem, dokad ide. Wiem, ze mam zamiar byc na lonie Pana. Exodus 14 vs 14 mówi, ze Pan bedzie walczyl moim przypadku i trzymam mój pokój,
 
I don, Aot potrzebujesz komunikacji telefonicznej w tym zakresie z powodu mojego zdrowia stad obecnosc mojego meza, krewnych AOS jest wokól mnie zawsze nie chce, by wiedzieli o tym rozwoju. Z Bogiem wszystkie rzeczy sa mozliwe. Jak tylko otrzymamy odpowiedz dam ci kontakt z bankiem tutaj w Abidzanie. Pragne cie i kosciól zawsze modlic sie za mna, bo Pan jest moim pasterzem. Moje szczescie jest to, ze zylem zyciem godnym chrzescijaninem. Kto, ze chce sluzyc Panu musi sluzyc Mu w duchu i prawdzie. Prosze zawsze modlitwa przez cale swoje zycie.
odpowiedz mi, aby uzyskac wiecej informacji, AO, w swojej odpowiedzi da mi pokój w zaopatrywaniu innego kosciola lub osobe do tego samego celu. Prosze mnie zapewnic, ze bedzie dzialac odpowiednio jak stwierdzilem w niniejszym dokumencie. Nadzieje, ze otrzymamy odpowiedz.
 
Wyslij mi nastepujace informacje jak na ponizej.
Wasze imiona i nazwiska ....................
Adres .........................
Wiek ..........................
Zawód ............
Zdjecie .............
 
Nadal blogoslawil w Panu.
Wasz w Chrystusie,
MRS.Stella Mohammed.

stella.mohammed74@yahoo.com —>> Nigerian 419 Scam

 


— Nigerian 419 Scam — Nigeryjski szwindel — Nigeryjskie oszustwo

 
From: joyce philip —joycephilip70@yahoo.com ——>Nigeryjski szwindel
To: 
Sent: Saturday, March 3, 2012 4:58 AM
Subject: Niech was Bóg błogosławi,

Z panią Joyce Filipa

Najdroższa, jeden

Nazywam się Pani Joyce Philip.I urodził się w Kuwejcie. Jestem żonaty z panem Joshua Filipa, który pracował z ambasady Kuwejtu w Togo na dziewięć lat przed śmiercią w 2011.We roku byli małżeństwem od jedenastu lat bez dziecka. Zmarł po krótkiej chorobie, która trwała zaledwie cztery dni przed śmiercią oboje zrodzeni na nowo chrześcijaninem. Po jego śmierci postanowiłem nie ożenić lub dostać dziecko poza moim domu małżeńskich, które Biblia jest przeciw. Kiedy mój mąż żyje on złożony na sumę $ 4.Million w banku tutaj w Togo.


A ostatnio, mój lekarz powiedział mi, że nie będzie trwał przez następne sześć miesięcy z powodu mojego problemu (rak dźwigni i udaru mózgu). Obecnie te pieniądze jeszcze w Banku. Znając mój stan jestem w potrzebie uczciwy Hearted poszczególnych chrześcijan i Kościoła, że ​​będę wykorzystają tego funduszu sposób zamierzam pouczać dokumencie. Chcę kogoś, że będzie korzystał z tego funduszu zgodnie z pragnieniem mojego late.husband pomóc Lessprivilaged ludzi, sierocińce, wdów i propagowanie słowa Bożego.


Wziąłem tę decyzję, ponieważ nie mam żadnego dziecka, które będą dziedziczyć ten fundusz, I dont wanna w hotelu, gdzie te pieniądze będą wykorzystane w sposób bezbożny.Dlatego jestem Podejmując tę ​​decyzję, aby oddać cię z tego funduszu.
Nie boję się śmierci, stąd wiem, gdzie jestem going.I chcę, abyś zawsze pamiętał o mnie w waszych codziennych modlitw z powodu mojego up Chirurgii nadchodzącym Nowotworów.Napisz do mnie jak najszybciej, ponieważ zwłoka w odpowiedzi da mi pokój w zaopatrywaniu inną osobę do tego samego celu, mając nadzieję przeczytać od ciebie szybko. Z Bogiem wszystkie rzeczy są możliwe. Jak tylko otrzymamy odpowiedź dam ci kontakt z bankiem w Togo Będę również wystawić list autoryzacji, które okażą się Wam obecny beneficjentem tego funduszu.

Możesz skontaktować mnie z tym Altternative Powiadom joycephilip80@yahoo.com —>— Nigerian 419 Scam —
Niech Bóg cię błogosławi, jak wymieniając głosu rozumowania,

Niech was Bóg błogosławi,

 Pani Joyce phili

 


— Nigerian 419 Scam — Nigeryjski szwindel — Nigeryjskie oszustwo

 

KOMENTARZE

 • Po co to ?
  NE to nie szpital psychiatryczny ...
 • @Ultima Thule 11:18:18
  mnapisał:
  "Po co to ?
  NE to nie szpital psychiatryczny .."


  A co właśnie z takiego szpitala wróciłeś bałwanie?

  Ja żadnym głupkom nie dyktuję tego co mają pisać — więc proszę się odpieprzyć ode mnie!

  ^^^
 • OSZUST GROZI ZAARESZTOWANIEM PRZEZ FBI W PRZYPADKU NIE PRZESŁANIA MU PIENIĘDZY [sic!]
  ~~~
  Bezczelność oszustów przekracza wszelkie granice!

  Ten oszust grozi tym, których chce oszukać — aresztowaniem przez FBI!

  ——————————————————————————————————
  — Nigerian 419 Scam — Nigeryjski szwindel — Nigeryjskie oszustwo
  ——————————————————————————————————

  From: FBI OFFICE — MelissaDRush@aol.com —>Nigerian 419 Scam
  To:
  Sent: Thursday, March 8, 2012 1:17 PM
  Subject: FBI Anti Terrorist And Monetary Crimes Division Washington D.C.

  It has been discovered that the sum of USD10.5M was transferred from the Central bank of Nigeria to the Bank of America in your name without legal documents. You will be arrested if you dont Reply within 48 hours.

  —> IC3-FBI3@usa.com —>Nigerian 419 Scam

  ——————————————————————————————————
  — Nigerian 419 Scam — Nigeryjski szwindel — Nigeryjskie oszustwo
  ——————————————————————————————————

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej