Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
832 posty 5387 komentarzy

Serendipity

Andy-aandy - Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... ———————————————— Ekstraktem komunizmu i jego naturą, tak samo jak naturą każdego komunisty i lewaka są: nienawiść, mord, rabunek, okrucieństwo i donos

Politruk Paradowska mówi, że śmieci zaszyto w twarzy Anny Walentynowicz po to, żeby ułatwić rodzinie identyfikację zwłok...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Słowa "redaktor" przy nazwisku tego bolszewickiego politruka Paradowskiej nie warto komentować. Jednk różne: Paradowskie, Lisy, Olejniki, Durczoki i inni — powinni zapłacić za tę bolszewicką pogardę dla polskich patriotów.

 

 

Politruk Paradowska mówi, że śmieci zaszyto w twarzy Anny Walentynowicz po to, żeby ułatwić rodzinie identyfikację zwłok...

 

Bolszewickie zbydlęcenie sowiecko-komunistycznych politruków — rodem z sowieckiej kolonii zwanej PRL — nominownych na "redaktorów" w różnych postbolszewickich "politykach".

     Podczas telewizyjnego wywiadu z posłem PiS Andrzejem Dudą politruk Paradowska stwierdziła, że śmieci zaszyto w twarzy Anny Walentynowicz po to, żeby ułatwić rodzinie identyfikację zwłok... [sic!] Ta "rozmowa" odbyła się 27 września.

    Czy przez ten miesiąc, który właśnie dziś mija od emisji tego programu bolszewicka "redaktor" Paradowska usłyszała to, co powinna usłyszeć? Słowa "redaktor" przy nazwisku tego bolszewickiego politruka Paradowskiej nie warto komentować... Lecz różne: Paradowskie, Lisy, Olejniki, Durczoki i inni — powinni zapłacić za tę bolszewicką pogardę dla polskich patriotów.

     Coraz więcej Polaków ma tego dosyć! Coraz więcej Polaków brzydzi się takim "dziennikarstwem".

27 września 2012 realizacja tv: Superstacja.

 

 


 

Paradowska nikczemnieje i podleje nam w oczach. Kim trzeba być, by pisać o "dyktacie i szantażu rodzin smoleńskich"???

 

Rafał Ziemkiewicz komentuje na stronach "Rzeczpospolitej" brutalne słowa Janiny Paradowskiej - jak to określa, postaci "zasługującej na miano Wandy Odolskiej III RP". Dziennikarka, która, jak to ocenia Ziemkiewicz, "nigdy nie miała zahamowań, by powiedzieć lub napisać największą nawet bzdurę, jeśli tylko służyło to zachwalaniu pomagdalenkowego establishmentu lub poniżaniu prawicy", tym razem "przekroczyła także inne granice". Chodzi o następujące zdanie, "jadowity sztych rodzinom ofiar", jak to trafnie ujmuje Ziemkiewicz:

„We mnie jest coraz większy bunt na godzenie się z tym dyktatem i szantażem rodzin smoleńskich. Byłam na Torwarze (gdzie przygotowywano trumny do pochówków), widziałam trumny, ale nie widziałam ani jednej smoleńskiej rodziny. Bo Torwar miał jedną wadę: nie wpuszczano kamer”.

Ziemkiewicz zaznacza, że zarzucanie wdowom smoleńskim "parcia do kamer, lansowania się przy trumnach mężów" to "monstrualny absurd". Zdaniem publicysty - "gdyby znalazła się wśród nich bodaj jedna mająca takie ambicje", miałaby prostą drogę do "kariery" - wystarczyłoby przecież bronić władzy, by mieć "powodzenie":

Prorządowe media wyniosłyby ją wtedy do grona najjaśniejszych gwiazd i największych autorytetów III RP w podobny sposób, jak zrobiła błyskawiczną karierę mało komu wcześniej znana „dzielna tramwajarka” po publicznym napyskowaniu Kaczyńskiemu: z dnia na dzień stałaby się ikoną, „kobietą roku” wszystkich możliwych czasopism i gospodynią własnego s show w TVN.

(...)

Ziemkiewicz w portalu wPolityce.pl 

 


 

"Wykopki" czy troska o polskość? O dwóch książkach, które przeorzą podejście do rzeczywistości

Zbolszewizowne kanalie w rodzaju Torańskiej nazywają “wykopkami” starania Polaków o pochówek polskich bohaterów bestialsko pomordowanych przez komunistów. A także prawo rodzin ofiar tragedii w Smoleńsku do odmówienia modlitwy przy grobie bliskich.

 

KOMENTARZE

 • Bolszewicki zbrodniarz zamordował kobietę w 8 miesiącu ciąży — i mówi: "jest to moje największe bojowe przeżycie"
  ^
  To jest właśnie typowy sposób usprawiedliwiania siebie i swoich bolszewickich, nikczemnych zbrodni przez komunistyczno-bolszewickich sukinsynów — także w PRL-bis!
  *


  Znany reżyser agentem UB i mordercą kobiety w ciąży

  Mjr Antoni Żubryd ps. „Zuch” był dowódcą antykomunistycznej partyzantki. 24 października 1946 r., on i jego będąca w 8 miesiącu ciąży żona zostali zamordowani przez agenta UB, późniejszego znanego reżysera w PRL - pisze Paweł Brojek na prawy.pl.

  W III RP sąd uznał zbrodnię za... przedawnioną

  Mjr Antoni Żubryd ps. „Zuch” był dowódcą antykomunistycznej partyzantki w Bieszczadach i w Beskidzie Niskim. We wrześniu 1946 r. z zadaniem zlikwidowania „Zucha” do oddziału przeniknął agent UB, były akowiec, Jerzy Vaulin ps. „Warszawiak”. 24 października 1946 r. w lesie w pobliżu wsi Malinówka w powiecie brzozowskim Vaulin strzałem w tył głowy pozbawił życia Antoniego Żubryda oraz jego będącą w ósmym miesiącu ciąży żonę Janinę. Następnego dnia funkcjonariusze bezpieki zabrali zwłoki. Teściową i syna Żubrydów osadzono na zamku w Rzeszowie.

  Jerzy Vaulin w PRL-u skończył studia, rozpoczął karierę dziennikarską i reżyserską. Nakręcił około 20 filmów, za które dostał wiele nagród i wyróżnień.

  Do dokonania mordu przyznał się publicznie na łamach „Gazety Wyborczej”. W 1999 r. Sąd Okręgowy w Krośnie umorzył postępowanie przeciwko niemu z powodu przedawnienia. Sam Vaulin podsumował sprawę słowami: „Nie czuję pokuty, jest to moje największe bojowe przeżycie, zakończone zwycięstwem”.

  ————————
  Za: http://aleksanderpinski.nowyekran.pl/post/78014,znany-rezyser-agentem-ub-i-morderca-kobiety-w-ciazy
 • Ścierwo Paradowska nie raz już dorównało Ścierwu z Biłgoraja!
  "|Czy przez ten miesiąc, który właśnie dziś mija od emisji tego programu bolszewicka "redaktor" Paradowska usłyszała to, co powinna usłyszeć?"
  Takich bolszewickich szmat, jak Janina Paradowska, jest znacznie więcej w TOKach, TVNach i Superstacjach ... Rywalizują pomiędzy sobą w opluwaniu Polaków.
 • Szkoda nawet słów na jakikolwiek komentarz.
  Po prostu obcy przybysz w naszym Kraju, który za nic ma Polaków i Polski nie szanuje.
 • @
  Nasuwa się pytanie: co trzeba mieś zaszyte w głowie żeby publicznie opowiadać takie rzeczy?
 • @czeslaw-smakowy 16:25:09
  Odpowiadam: szpinak.
 • Pytam
  Uroda i intelekt idą w parze?
 • @czeslaw-smakowy 16:25:09
  .
  czeslaw-smakowy:
  "Nasuwa się pytanie: co trzeba mieś zaszyte w głowie żeby publicznie
  opowiadać takie rzeczy?"
  ==========================================

  Tylko i wyłącznie ŚMIECI !!!:)))

  Dlatego stawiam tezę, że w celu aby publika mogła rozpoznać

  POlitruczkę Paradowskają -

  zaszto jej w głowie śmieci :)))))))))
 • @ Zbigniew-Grzymski
  Mowa tu o głowie Paradowskiej.....
 • Przykre, nie jest to, co ta pani powiedziała, ale...
  Przerażające i porażające, dla mnie jako Polaka, jest to, że ta pani i wielu, wielu jej podobnych zwyrodnialców, bez jakiegokowiek strachu, bez lęku, po chamsku takie słowa wypowiadają??? Niczego się nie boją, to dowód na to, że my Polacu okazaliśmy się, zniewieściałymi nieudacznikami, że nasza duma i waleczność, została doszczętnie złamana??? Nie ma żadnej organizacji, która choćby w najmniejszym stopniu, powstrzymywała te świnie o kwiczenia???
 • @balsam
  "Przerażające i porażające, dla mnie jako Polaka, jest to, że ta pani i wielu, wielu jej podobnych zwyrodnialców, bez jakiegokowiek strachu, bez lęku, po chamsku takie słowa wypowiadają???"

  Racja! Takie szmaty jak Paradowska powinny bać się wychodzić na ulicę. W każdym normalnym państwie, gdyby takie coś się pokazało w miejscu publicznym, to natychmiast zostałoby ogolone i pogonione z miasta ... a ona u nas czuje się jak u siebie w domu. Polska to nie chlew, Janino Paradowskaja!
 • Wytrzaskam to ścierwo po pysku jak spotkam na ulicy !!!
  I zaciągnę do pierwszego lepszego kibla by... zażyła kąpieli w muszli.

  Pozdrawiam wszystkich.
 • @ balsam
  Jakieś tam sposoby są... Ot, przykładowy sposób. Inny reporter / być może reporter Nowego Ekranu / powinien puścić tę wypowiedź i poprosić o komentarz np. ludzi z Kapituły Nagrody Kisiela / w tym Lecha Wałęsy..../, Dziekana Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego i innych i upublicznić te komentarze.... Inna forma to list otwarty do.../j.w/...
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Janina_Paradowska
 • @czeslaw-smakowy 16:25:09
  napisał:
  "Nasuwa się pytanie: co trzeba mieś zaszyte w głowie żeby publicznie opowiadać takie rzeczy?"

  Jest to typowa komunistyczno-bolszewicko-sowiecka nienawiść do niepodległej Polski i polskości...

  *
 • Gwoli przypomnienia kto zacz:
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Janina_Paradowska

  I takie coś jeszcze nie dość, że uczy kolejnych adeptów dziennikarstwa, to jeszcze w TV robi za autorytet???

  Pozdrawiam.
 • Mnie ta żydówka nie zaskoczyła .
  Postawa żydów wobec Polaków znana jest z historii . Mieliśmy już w naszym kraju podobne postaci np. , Lola Potok , komu i jak służyła wszyscy wiemy .
 • prawdziwe nazwisko
  Prawdziwe nazwisko "Parady służalczości" to Rachela Busch - i wszystko staje się jasne.
 • @
  http://www.youtube.com/watch?v=RKDt1qE4Xrw
 • POradowska opowinna być dożywotnio pozbawiona praw obywatelskich
  ...kiedy RP na powrót będzie państwem prawa.
 • Nie mam słów,
  by określić tę żydobolszewicką ścierę parandowską.
  To umysłowy bardak, pomieszany z nienawiścią do Polaków.
  To szmata zatęchła syfem, która nie nadaje się do ścierania czegokolwiek prócz spalenia...
  Gdyby ta tragedia przydarzyła się komuś z moich bliskich, nie popuściłbym szmacie do końca świata i jeden dzień dłużej.
 • @wer 19:23:15
  Oj, tak!

  i serdeczne pozdrowienia
 • nasrać jej do trumny!
  niech potomni wiedzą z kim maja do czynienia!
 • @Mirosław Dakowski 19:44:05
  napisał:
  "Trzeba jednak dwa słowa: krwawa kurwa, prawda?

  I z powodzeniem można dodać, że jest to zbolszewizowany kurwiszon, ot taka ciota zbrodniczej rewolucji sowieckiej...

  *
 • @janfilip 19:47:33
  napisał:
  "niech potomni wiedzą z kim maja do czynienia!"

  TAkie sowieckie kurwiszony powinno się przybijać osiniowym kołkiem — BY JUŻ NIGDY WIĘCEJ NIKOGO NIE STRASZYŁY!

  *
 • Piotr
  Po kiego diabła oni tam łażą? Nie rozumiem.
 • Najgorsze jest to, że kiedy przejmiemy włądzę
  to nie znajdzie się żaden chętny żeby ją zgwałcić. Może jeden Nergal, ale i to nie jestem pewien:-)
 • @gallux 20:30:50
  napisał:
  "nie znajdzie się żaden chętny"

  Bez przesady...

  Na taki diabelsko-bolszewicki pomiot stosuje się osinowe kołki...
 • Mam pytanie do wszystkich, bo tu rzucacie mocne słowa!
  A nigdy nie obrzucileście takimi epitetami Jaruzelskiego - największego zbrodniarza komunistycznego w Polsce, już od 1941 roku obywatela ZSRR ...?!
 • @gallux 20:40:23
  "@Andy-aandy 20:38:31
  Wolałbym własną ręką zanurzyć jej łeb w szambie. I słuchać jak błaga o łyk tlenu:-)"

  Tak prostackie zachowanie bylo kiedys domena dzieci neostrady. Matka wie, ze w internecie udajesz bandyte? I to mocno chorego psychicznie, z poteznymi zaburzeniami seksualnymi?
  Nie wytargala cie za ucho debilu?
 • @Contessa 17:44:22
  Mam nadzieję, że Contessa jest płci żeńskiej - mi byłoby niezręcznie okładać starą, głupią babę... No właśnie... i stara i głupia. Jak to możliwe... Pewnie ma rzeczywiście zaszyte śmieci w tym pomarszczonym łbie.

  Powodzenia :-)
 • paradowska
  A moze by tak ogolic leb jak robili w czasie okupacji?
 • @Andy-aandy
  No i widzisz sam jaki jesteś cham.

  Zostawiasz wszystkie niegodne Polaka komentarze a mój, jedyny kulturalny i na poziomie wywaliłeś..

  Jesteś zwykłym ruskim kmiotem.

  Jak mnie zbanujesz to pamiętaj, że wszędzie będę o tym pisała :)))
 • @konserwatystka 22:46:41
  napisała:
  "Jak mnie zbanujesz to pamiętaj, że wszędzie będę o tym pisała :)))"

  Niedługo — BOLSZWICKA KRETYNKO — dorobisz się bana za uprawianie tu bolszewickiej propagandy oraz za chamstwo rodem wprost z bolszewickich czworaków...

  *
 • @Andy-aandy 23:14:03
  Musisz jeszcze ruski kmiocie skasować wpis pana Polaczka bo jest jasnym dowodem na twoje kłamstwa.
 • wróg ludu
  Za taki komentarz powinna dostać w twarz na ulicy.
  To babsko nie zachowuje się jak Polka, tylko jak wróg ludu.A może jest na postkomunistycznej służbie?
 • @konserwatystka 23:20:02
  napisał:
  "Musisz jeszcze ruski kmiocie"

  Dość bolszewicka kretynko...

  Żegnam!
 • Wypowiedź tego czegoś (bo trudno "to" nazwać człowiekiem)
  to typowy przejaw żydowskiej nienawiści do Polaków.

  Zło wróci do niej zwielokrotnione a ziemia jej nie przyjmie.
 • Ostrzyc łajzę
  i powiedzieć jej, że to tak "na wszelki wypadek".
 • @Runner 19:09:32
  A ja nie chcę państwa prawa, chcę sprawiedliwego państwa!!! Prawo to państwo, sprawiedliwość to MY.
 • @gallux 20:30:50
  "Najgorsze jest to, że kiedy przejmiemy włądzę to nie znajdzie się żaden chętny żeby ją zgwałcić. Może jeden Nergal, ale i to nie jestem pewien:-)"

  My nie gwałcimy tylko na palik ją nawłóczymy jak x. Jarema Wiśniowiecki a Nergala osinowym kołkiem.
 • Tak została zjebana przez Państwa dokumentnie,
  że chyba - mimo wieku - miała jeszcze przyjemność?
 • POwodzenie
  to ta pani może i ma. Ale tylko w Tusk Vision Network. Natomiast , jak pokazałem złemu psu sąsiada zdjęcie tego indywiduum, to o budę się roztrzaskał. Szkoda psa.
 • @melates 20:29:43
  no właśnie ?. Lansik przy lada okazji. Popatrzcie na fejsa - zapraszamo do obejrzenia ... . (i tu nazwisko opozycjonisty parlamentarnego)
 • Kreatury z Listy Hańby należy ignorować, skazać na śmierć cywilną.
  A na tej liście, i to całkiem wysoko, jest ten politruk J.P. Dlatego ciągle zadaję sobie pytanie: po kiego grzyba łażą tam tacy ludzie jak m.in. A.Duda?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej