Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
832 posty 5387 komentarzy

Serendipity

Andy-aandy - Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... ———————————————— Ekstraktem komunizmu i jego naturą, tak samo jak naturą każdego komunisty i lewaka są: nienawiść, mord, rabunek, okrucieństwo i donos

Ślady trotylu znaleźli na wraku Tu-154M polscy biegli w Smoleńsku

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Aż na 30 fotelach lotniczych znajdują się ślady trotylu oraz nitrogliceryny. Substancje te znaleziono również na śródpłaciu samolotu, w miejscu łączenia kadłuba ze skrzydłem. Było ich tyle, że jedno z urządzeń wyczerpało skalę.

 

 

Ślady trotylu znaleźli na wraku Tu-154M polscy biegli w Smoleńsku

 

W artykule tym, znany dziennikarz śledczy Cezary Gmyz pisze m.in., że polscy prokuratorzy mieli wątpliwości co do rosyjskiej ekpertyzy pirotechnicznej.

Ustalenia biegłych ze Smoleńska są identyczne z badaniami naukowców, którzy wyniki swoich prac przedstawili tydzień temu na konferencji poświęconej katastrofie smoleńskiej - stwierdza red. Gmyz w "Rzeczpospolitej".

Informację o tym, że prokuratura od kilkunastu dni zna wyniki ekspertyz — "Rzeczpospolita" potwierdziła w rozmowie z prokuratorem generalnym Andrzejem Seremetem.

Natomiast kolejną zbrodnią postsowieckich, agenturalnych rządów w PRL-bis jest to, że od 2 tygodni wyniki tych nowych ekspertyz były ukrywane przez Seremeta, prokuraturę i Tuska!


 

Trotyl na wraku tupolewa

Trotyl na wraku tupolewa - niezalezna.pl(foto. ODH)

 

Polscy biegli, którzy badali wrak samolotu, odkryli na nim ślady materiałów wybuchowych - czytamy na stronach "Rzeczpospolitej". 

ustaleń "Rzeczpospolitej" wynika, że ślady trotylu znaleźli na wraku Tu-154 polscy biegli, którzy przebywali przez miesiąc w Smoleńsku i wrócili stamtąd dwa tygodnie temu.

Te ustalenia są tożsame z badaniami naukowców, którzy wyniki swoich prac przedstawili tydzień temu na konferencji poświęconej katastrofie smoleńskiej.

Informację o tym, że prokuratura od kilkunastu dni zna wyniki ekspertyz, "Rzeczpospolita" potwierdziła w rozmowie z prokuratorem generalnym Andrzejem Seremetem.

"Już pierwsze próbki, zarówno z wnętrza samolotu, jak i poszycia skrzydła maszyny, dały wynik pozytywny. Urządzenia wykazały m.in., że aż na 30 fotelach lotniczych znajdują się ślady trotylu oraz nitrogliceryny. Substancje te znaleziono również na śródpłaciu samolotu, w miejscu łączenia kadłuba ze skrzydłem. Było ich tyle, że jedno z urządzeń wyczerpało skalę. Podobne wyniki dało badanie miejsca katastrofy, gdzie odkryto wielkogabarytowe szczątki rozbitego samolotu. Ślady materiałów wybuchowych nosiły również nowo znalezione elementy samolotu, ujawnione podczas tej właśnie wyprawy do Smoleńska" - czytamy w "Rzeczpospolitej".

Jak pisze dziennik - prokurator generalny osobiście przekazał informacje premierowi Donaldowi Tuskowi o tym odkryciu, całkowicie podważającym oficjalne ustalenia. Od powrotu ze Smoleńska trwają intensywne konsultacje w celu podjęcia dalszych działań.

Więcej na temat materiałów wybuchowych w tupolewie w tygodniku "Gazeta Polska" dostępnym od środy 31 października

Autor: dk, wg, | Źródło: rp.pl, niezalezna.pl


      A jeszcze wczoraj bolszewickie, załgane "GWno" napisało:

Kłamstwa smoleńskie a milczenie Tuska

12-13 kwietnia 2010 r. w Zakładzie Ekspertyz Kryminalistycznych Departamentu Spraw Wewnętrznych Obwodu Smoleńskiego przeprowadzono ekspertyzę na obecność śladów materiałów wybuchowych w próbkach pobranych z wraku. Nie stwierdzono trotylu, heksogenu, oktogenu, TEHa, okfolu, tetrylu - typowych składników materiałów wybuchowych; - 18 czerwca 2010 r. (dwa miesiące po katastrofie) biegli z Wojskowego Instytutu Chemii i Radiometrii w Warszwie stwierdzili, iż w próbkach szczątków pobranych z miejsca katastrofy (które w pierwszych dniach po katastrofie trafiły do Polski) nie ujawniono obecności bojowych środków trujących oraz produktów ich rozkładu. Biegli nie stwierdzili także obecności materiałów wybuchowych takich jak dinitrotoluen, nitroglikol, nitrogliceryna, trinitrotoluen, heksogen, oktogen oraz pentryt.

Agnieszka Kublik, 29.10.2012

*

I komentarz do tego napisany przez jakiegoś sukinsyna — komentarz jeden z wielu  — wręcz wyładowanych tą bolszewicką nienawiścią do polskości, jakiej swoich janczarów uczą w "GWnie"...

hieronim_kowalski 

Co do zasady zgadzam się z tezami pani Kublik, ale po przeczytaniu komentarzy mam wątpliwości. Takich idiotów-patriotów, jak zbrzydlomitoubeckiebydlo nie przekonają żadne argumenty. Im żadne materialne dowody nie są potrzebne - mogą sobie wydumać dowolne teorie, których nie da się racjonalnie obalić. Czy polemizowanie z tymi teoriami przekona ludzi skłonnych do uwierzenia w samolot ścinający drzewa jak trawę, w sztuczną mgłę, rozpylanie helu, dobijanie rannych, bomby baryczne i magnetyczne, spisek Putina i Tuska z udziałem kontrolerów z wieży, wybuchy i inne dyrdymały, a nie mogących dać wiary, że niedouczona załoga w gęstej mgle mogła się pogubić i stracić kawał skrzydła na drzewie?

    * * *

I wcześniejszy materiał antypolskiego politruka Kublik...

Na co nam wrak Tu - 154? Eksperci: wszystko już zbadaliśmy

Agnieszka Kublik, 13.04.2012  

 

KOMENTARZE

 • Autor
  "..Od powrotu ze Smoleńska trwają intensywne konsultacje w celu podjęcia dalszych działań.."

  Musi ciężko pracują ,), Ukryć się nie da POd dywanem to próbują głupa zerżnąć że, nic o tym nie wiedzieli. Zaczyna się POlsko - Ruski pingpong. Pzdr
 • @lancelot 06:51:33
  *
  Ta banda postbolszewickich zbirów rządzących w PRL-bis — przez 2 TYGODNIE nie opublikowała tej informacji!

  Czyli informują tak, jak to robili socjalistyczni zbrodniarze w stalinowskiej bolszewi, albo w hitlerowskiej III Rzeszy!

  *
 • @Autor
  Teraz pozostaje nam tylko spokojnie czekać...
 • Wszyscy
  którzy zajmując się tą sprawą udowadniali że to był wypadek powinni odejść od wszelkich stanowisk a najlepiej popełnić zbiorowe samobójstwo.
 • @night rat 07:21:17
  *
  Dopiero teraz Rzepa dała to do sieci:


  Trotyl na wraku tupolewa
  Cezary Gmyz
  30-10-2012, ostatnia aktualizacja 30-10-2012 06:30

  (...)
  Do Smoleńska wraz z prokuratorami pojechali biegli pirotechnicy z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego oraz Centralnego Biura Śledczego, z nowoczesnym sprzętem. Już pierwsze próbki, zarówno z wnętrza samolotu, jak i poszycia skrzydła maszyny, dały wynik pozytywny. Urządzenia wykazały m.in., że aż na 30 fotelach lotniczych znajdują się ślady trotylu oraz nitrogliceryny. Substancje te znaleziono również na śródpłaciu samolotu, w miejscu łączenia kadłuba ze skrzydłem. Było ich tyle, że jedno z urządzeń wyczerpało skalę. Podobne wyniki dało badanie miejsca katastrofy, gdzie odkryto wielkogabarytowe szczątki rozbitego samolotu.

  Ślady materiałów wybuchowych nosiły również nowo znalezione elementy samolotu, ujawnione podczas tej właśnie wyprawy do Smoleńska.

  Wiadomość o odkryciu osadu z materiałów wybuchowych natychmiast przekazano do Warszawy na ręce prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta oraz naczelnego prokuratora wojskowego płk. Jerzego Artymiaka. Prokurator generalny osobiście przekazał informacje premierowi Donaldowi Tuskowi. Od powrotu ze Smoleńska trwają intensywne konsultacje, co dalej robić z tym odkryciem.
  (...)

  ———————
  Za: http://www.rp.pl/artykul/459542,947282-Trotyl-na-wraku-tupolewa.html
 • To już 2-ga ekspertyza potwierdzająca
  Pisał o tym Demostenes na NE

  http://demostenes.nowyekran.pl/post/44918,slady-materialow-wybuchowych-na-ciele-zbigniewa-wassermanna

  Za co wielu z was uznało go za bajkopisarza a Gazeta Polska za prowokatora.

  Założę się, że nawet jakby teraz było 30 ekspertyz i nagranie z podkładania bomby to 50% urabianego przez 2,5 roku społeczeństwa i tak nie będzie wierzyć w zamach.
 • @Łażący Łazarz 07:45:30
  Łazarzu, czy ty czujesz co to jest!? Nie można już tego ukryć przed opinią światową. Za chwilę będzie bardzo dramatycznie.
 • @Łażący Łazarz 07:45:30
  napisał:
  "agranie z podkładania bomby"

  Nie na próżno, już na pół roku przed remontem tupolewów było wiadomo, która spółka wygra przetarg na remont i gdzie będzie ten remont dokonywany...

  *
  Rosyjski "król aluminium" Oleg Deripaska - przyjaciel Władimira Putina i właściciel zakładów w Samarze, w których przed katastrofą smoleńską remontowano rządowe tupolewy...
 • @Łażący Łazarz 07:45:30
  Dlaczego ten tytuł nie krzyczy z czołówki, czy jest w tej chwili ważniejsza wiadomość od tej?
 • ...
  .


  Tusk wie o tym już od tygodni.


  .
 • @night rat 07:57:52
  Powiedzą, że nie tyle miejsca składowania materiałów wybuchowych, ile obszaru dawnych działań wojennych.
  Będą dalej szli w zaparte i łgać jak najęci
 • A jeżeli to podpucha
  W artykule wspominana jest taka możliwość. Po co to komu?
  Rosjanie mają w d.. nasze domysły mają swój raport, mu następne dwa lata będziemy mieli wojnę podjazdową. Nikt przy zdrowych zmysłach nie zakłada chyba ,że ktokolwiek przejmie się naszymi żalami.
 • @night rat 07:57:52
  napisał:
  "szczątki wraku były w miejscu składowania materiałów wybuchowych"

  ??? To będzie w propagandzie...
  W tekscie Rzepy mamy:

  "według których osad z materiałów wybuchowych mógłby pochodzić z niewybuchów z okresu II wojny światowej. Wówczas w rejonie Smoleńska toczyły się bardzo ciężkie walki."

  Jednak towarzysze z"GWna" wczoraj napisali:

  "2-13 kwietnia 2010 r. w Zakładzie Ekspertyz Kryminalistycznych Departamentu Spraw Wewnętrznych Obwodu Smoleńskiego przeprowadzono ekspertyzę na obecność śladów materiałów wybuchowych w próbkach pobranych z wraku. Nie stwierdzono trotylu, heksogenu, oktogenu, TEHa, okfolu, tetrylu - typowych składników materiałów wybuchowych"

  —To co, niewypały z II wojny światowej zaczęły tym zbrodniarzom wybuchać w ich bolszewickich łapach, dopiero w 2.5 roku po katastrofie???

  *
 • @Autor
  Stawiam na wersję, że tupolewem przewożono wcześniej materiały wybuchowe. W czasie walk pod Smoleńskiem.
 • @jazgdyni 08:02:06
  TUsk-154 wie o tym od rozmowy z Putinem która odbyła się na molo przed zamachem.
 • same pytanie
  Jeśli była to bomba, to kiedy została podłożona?
  Jeśli podczas remontu, to dlaczego kontrwywiad wojskowy jej nie wykrył? Ani inne służby na lotniskach, na których lądował między grudniem a kwietniem?
  Jeśli nie, to by znaczyło, że podłożono ja przed samym wylotem na Okęciu, albo samolot po wylocie z Okęcia gdzieś lądował na nieznanym nam lotnisku?
  Być może jest to powód, dla którego SKW nie chce udostępnić danych tego lotu?
 • @Ewa Rembikowska 08:34:35
  napisała:
  "Jeśli podczas remontu, to dlaczego kontrwywiad wojskowy jej nie wykrył?"

  Na kilka dni przed lotem do Smoleńska w tupolewa trochę zmieniono — bowiem przebudowano trzeci salon na 18 miejsc dla pasażerów...

  Były problemy z ustaleniem, kto zlecił tę przebudowę...
  * * *

  Przed odlotem samolotu do Smoleńska, ekipa ściągnięta z zakładu w rosyjskiej Samarze pracowała w Warszawie przy bloku sterowania rządowego Tu-154M - ustalił "Nasz Dziennik".

  Naprawa miała miejsce w Warszawie. Według gazety, mechanicy usuwali awarię bloku sterowania w układzie autopilota. Chodzi o kanał poprzeczny, odpowiedzialny za regulację przechyłu skrzydeł. Wszelkie usterki tupolewa powinny być odnotowane w tzw. książce pokładowej. Sęk w tym, że książka była 10 kwietnia na pokładzie samolotu i jeśli przetrwała, jest w rękach Rosjan."

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Rosjanie-pracowali-przy-tupolewie-przed-10-kwietnia,wid,12583435,wiadomosc.html?ticaid=1f317
  *
 • Zamach Rosjan mało prawdopodny.
  wg mnie Rosjanie dokonaliby zamachu w innych okolicznościach, a nie na swoim terenie. Zamachu mogli dokonać nasi bezpieczniacy w obawie przed upublicznieniem aneksu likwidacji WSI przed samymi wyborami, albo obcy wywiad (czyj?) w celu zdestabilizowania sytuacji w regionie, a może i na świecie.
  Ale Rosjanie nie zrobili NICZEGO aby śledztwo było uczciwe, więc albo jednak oni (mało prawdopodobne) albo podgrzewaja atmosferę, żebyśmy uwierzyli ,że to Oni i czuli się bezsilni .

  11 listopada będzie bardzo gorąco. Może to jakaś prowokacja do eskalacji rozruchów. Marsz musi być liczny stanowczy, ale spokojny .
  Najlepiej ujednolicić przekaz , skoro organizatorzy chcą kontrolować treść transparentów.

  ZDRAJCY PRECZ!!
 • @Okowita - O TAK! W końcu był to samolot wojskowy.
  //Stawiam na wersję, że tupolewem przewożono wcześniej materiały wybuchowe. W czasie walk pod Smoleńskiem.//

  I mamy rozwiązanie zagadki...
 • @Andy-aandy 08:45:16
  "Na kilka dni przed lotem do Smoleńska w tupolewa trochę zmieniono — bowiem przebudowano trzeci salon na 18 miejsc dla pasażerów..."

  A czy na tę przebudowę są papiery czy tylko słowa? Kto zlecił? Kto wykonał? Kto odebrał? Kto wyważył? Kto zrobił oblot kontrolny?
 • @Ewa Rembikowska 08:34:35
  Podłożono ten materiał wybuchowy podczas remontu u agenta GRU Deripaski
  a już TU-ska 154 była w tym głowa żeby
  "nasze " służby niczego nie znalazły.
  Miejsce umieszczenia jednego z ładunków /a wybuchy były dwa / dokładnie odnalazł Profesor Obrebski
  http://www.youtube.com/watch?v=wap_4d08CoI
  Tu :
  ZDJĘCIA I OPISY Z POWYŻSZEJ PREZENTACJI
  http://pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=2640
 • @prawi co wiec 08:50:56
  napisał:
  "Zamach Rosjan mało prawdopodny"

  Na razie sprawcy ciągle są nieznani. Lecz znając fakty i prawdę — już można ich skutecznie szukać

  Lecz ciągle pozostaje pytanie:
  "Dlaczego postbolszewicka agentura rządząca w PRL-bis z pomocą postbolszewickich mass mediów sterowych przez trockistowskie "GWno" — przez 2,5 roku mataczyła i ukrywała prawdę o zamachu w Smoleńsku?"

  Z zasady — prawdę uktywa tylko ten, który tej prawdy się boi. I mz wiele do strzcenia w przypzdku, gdy przwdz stzje się powszechnie znana.

  *
 • A o tym nikt nie wspomina...
  Podobne wyniki dało badanie miejsca katastrofy, gdzie odkryto wielkogabarytowe szczątki rozbitego samolotu. Ślady materiałów wybuchowych nosiły również nowo znalezione elementy samolotu, ujawnione podczas tej właśnie wyprawy do
  Smoleńska" - czytamy w "Rzeczpospolitej".


  nowo znalezione elementy samolotu --- dyć!! podobno na 2 metry wszystko przesiali....
 • I co, nie wiecie co robić?
  Zacznijcie tworzyć listy tych którzy twierdzili, że to błąd pilotów!!!!
 • @prof.doc.hab.inka1 08:32:42
  A Komorowski, który powiedział, że Prezydent gdzieś poleci?
 • @Andy-aandy 07:08:27
  Wyraźna ucieczka do przodu, PR nie łapie więc zostało tylko się przyznać. Hitmerkel się wypięła, Putin w dupę szydło wsadza, prawie pewne że USA będzie biała. Więc co mu zostało?? Jak u Wyspiańskiego! Pzdr
 • @kontra 08:52:04
  A może takie? (z netu): "Niebawem napiszą, że Prezydent nie ruszał się w podróż bez butelki nitrogliceryny i zabytkowego pocisku artyleryjskiego..."
 • @jazgdyni 09:06:17
  Halicki juz zaczyna festiwal łgarstw i odwracania kota ogonem. Skąd oni biora takich kiepskich blagerów?!?już nawet dziennikarze reżymowej TVP INFO tego nie moga znieść.
 • @
  Na onecie ktoś zamieścił ten wiersz! Pasuje jak ulał!

  Oskarżajcie nas wszystkich, nie tylko szesnastu,
  Sądźcie poległych w grobie, to też winowajcy,
  Sądźcie szkielet, co z wojny pozostał się miastu,
  Gdy wyście jeszcze z diabłem kumali się, zdrajcy.

  Oskarżcie także wolność, nieznane wam słowo,
  Ten odwieczny zabobon, co zawsze nas dzieli,
  Cały kraj polski weźcie, zamknijcie go w celi
  I wprowadźcie pod sztykiem na salę sądową.

  I choć wyrok spiszecie w ciemnicach swych na dnie
  By w kremlińskiej go potem ujawnić asyście,
  Jeszcze ten, kto jest wolny, bez trudu odgadnie,
  Że zbrodniarzem w tej sali nie my, ale wyście.

  My przyjmiemy wasz werdykt. Nie zdoła was zawieść
  Polska pamięć i długie pokoleń wspomnienia,
  Bo cokolwiek się stanie, jak świat się pozmienia,
  Niezmienna wasza przemoc i gwałt i nienawiść.

  Lecz kto wolny, a myśli, że z oczu odpędzi
  Upiora waszych jaskiń, bagienny wasz opar,
  Błądzi, bo moskiewskiego świat uląkł się sędzi,
  Wolnych w walce opuścił, ciemiężcę ich poparł.

  I osądził się hańbą i skazał na siebie,
  Uciekłszy od rozumu, szaleńczy trybunał,
  I z diabłem się na polskich mogiłach pokumał
  I potępiony będzie na ziemi i niebie.

  Kazimierz Wierzyński
  "Na proces moskiewski"zwiń
 • @kontra 08:52:04
  No proszę! Właśnie w TVN gostek mówi, że samolot MÓGŁ być wykorzystywany do innych celów stąd mógłby w nim się znaleźć trotyl i nitrogliceryna
 • ALL
  A JA BYM WSZYSTKIM RADZIŁ W KONTEKŚCIE TEJ WIADOMOŚCI PRZECZYTAĆ Z UWAGĄ TĘ WIADOMOŚĆ:

  http://marekstefanszmidt.nowyekran.pl/post/78234,unia-polsko-izraelska

  Pzdr
 • @jazgdyni 09:06:17
  Szynukowicz co wiedział to powiedział:))
  ale on za głupi na zorganizowanie tej operacji .
  On tylko wyklepał co mu chłopcy z WSI w tajemnicy wyklepali:))
  Do rozmów z Putinem z powodu sprawowanego urzędu przed zamachem upoważniony był tylko tusek /bo premier z premierem/
  a Szynukowicz był wtedy tylko marszałkiem sejmu więc nie ta ranga.
 • @jazgdyni 09:06:17
  I nie dodałeś" I WSZYSTKO SIĘ ZMIENI"!!!
 • MOTYW ZAMACHU
  Bardzo wcześnie zacząłem podejrzewać, że motywem zamachu były/są pieniądze WSI. Jako jeden z pierwszych, bodaj czy nie pierwszy przychodziłem pod Krzyż przed pałacem prezydenckim i głośno, publicznie o tym mówiłem. Gdy zacząłem o tym mówić - zaczęły wśród Ludu być rozpowszechniane przez nieznanych sprawców pogłoski, oszczerstwa i kłamstwa - że jestem ruskim agentem, że jestem psychicznie chory, że jestem żydowskim agentem, prowokatorem etc.
 • @night rat 08:50:27
  11 Listopada już blisko, bądźmy czujni. Pzdr
 • @Okowita 09:08:30
  Oczywiście... I dlatego 2 wybuchy.
 • @Okowita 09:15:35
  napisał:
  "w TVN gostek mówi, że samolot MÓGŁ być wykorzystywany do innych celów stąd mógłby w nim się znaleźć trotyl i nitrogliceryna"

  Tak...
  To postbolszewickie bydło przymocowywało pasami do siedzień zamiast pasażerów — pociski artyleryjskie...
 • @prawi co wiec 09:10:09
  Nigdy nie byli to ludzie zbyt inteligentni. A teraz dodatkowo są w panice.
  Oni tylko do wciskania ciemnoty lemingom. Jak ten łaziebny Halicki.

  Ij będziemy mieli dzisiaj festiwal idiotyzmów. Mącikot już zaczął...
 • HYPKI JUŻ TOKUJE:))) ŻE FAKT PRASOWY:)))
  A TU-SK 154 " wyndzie" i zaśpiewa na konferencji prasowej :
  Nic się nie stało .... Polacy nic się nie stało....:)))
 • @prof.doc.hab.inka1 09:17:44
  Masz rację - w ramach swej organicznej głupoty wyklepał tajemnicę.
 • @zibi 09:18:54
  Tak - poleci i wszystko się zmieni...
 • Pytania dla tzw. "polskich" dziennikarzy śledczych
  Tego, że to był zamach byłem pewny od samego początku, jednak nadal nie wiem, kto był wykonawcą tego zamachu, kto inicjatorem, kto kogo chciał usunąć ze sceny politycznej i dlaczego?

  Jak to możliwe, że ludzie, którzy przed wylotem każdego samolotu sprawdzają jego podzespoły, a w lotnictwie specjalnym cywilnym i wojskowych, za każdym razem sprawdzają, przynajmniej powinni to czynić, powinni go sprawdzać na obecność materiałów wybuchowych tego nie zrobili, nie wykonali swoich podstawowych zadań?

  Następne pytania, czy bomba, jeżeli była na pokładzie tego samolotu, nie została tam wniesiona przez któregoś z ludzi wchodzących na pokład tego samolotu w dniu wylotu? Czy wszyscy, którzy weszli na pokład tupolewa odlecieli razem z całą delegacją? Trotylem i nitrogliceryna się posłużyli, to nie ma jakiś nowocześniejszych materiałów wybuchowych, które po wybuchu nie są wykrywalne lub są bardzo trudne do wykrycia?

  Czy nitrogliceryna i trotyl zachowują swoje właściwości przez tak długi czas? Nie ulatniają się i nie następuje ich rozkład lub utlenienie? Pytam się o to, bo ja jestem w tej sprawie zupełnym laikiem, a chyba jest to bardzo ważne akurat w tej sytuacji?
 • @lancelot 09:16:56
  akcja mosadu w celu zdestabilizowania regionu. tylko dlaczego ruscy boją się wiarygodnego śledztwa? pewnie za cieńcy są na koszerną technikę i nie potrafilibi wskazać prawdziwych winnych.
 • Autor
  Dla nas tutaj to akurat żadne zaskoczenie. Potwierdza tylko to o czym wiedzieliśmy od dawna. W tej chwili najważniejsze pytanie to: dlaczego pozwolono by to wyszło. Bo w to, że prokuratorzy wykryli te materiały poza kontrolą Rosjan chyba nie wierzymy. Pozwolono im to znaleźć - to jasne. Nadal to oni rozdają karty.

  Myślę więc, że na razie zarzuty wobec Rosji trzeba schować i nie dać się sprowokować. Pamiętajmy o "pierwszym" Katyniu - praktycznie identyczna sytuacja.

  Natomiast na razie możemy zrobić porządek w kraju - znaleźć i ukarać wszystkich, którzy mają w tej sprawie cokolwiek na sumieniu. Nawet tych, którzy tylko wykpiwali próby rzetelnego wyjaśniania sprawy. Oczywiście nie zrobi tego NE. Ale możemy coś innego - i tu apel do redakcji: STWÓRZMY LISTĘ TAKICH OSÓB. Zbierzmy w jednym miejscu wszystkich, o których wiemy, cytujmy ich wypowiedzi, spisujmy ich czyny, ustalajmy dziennikarzy, ustalajmy biegłych, którzy robili "badania", członków komisji, prokuratorów, którzy prowadzili sprawy "samobójców" i zlecali sekcje po trzech dniach, dziennikarzy, którzy kłamali w żywe oczy, urzędników MSZ, oficerów, dowódców. O politykach nie wspominam. Sami ich nie ukarzemy ale przynajmniej będziemy mieli Listę Hańby - ludzi, którzy w Wolnej Polsce będą mogli co najwyżej zamiatać ulice.
 • @Okowita 09:08:30
  :))))))
  "......że Prezydent nie ruszał się w podróż bez butelki nitrogliceryny i zabytkowego pocisku artyleryjskiego..."
  :))))))
  Dobreeeeeee :))))))
 • @Andy-aandy 08:58:46
  "..Dlaczego postbolszewicka agentura rządząca w PRL-bis z pomocą postbolszewickich mass mediów sterowych przez trockistowskie "GWno" — przez 2,5 roku mataczyła i ukrywała prawdę o zamachu w Smoleńsku?"

  Jest taki termin prawny "wspólnictwo sprawcze" czy coś w tym guście a wspólnicy to: GWno, TVN, POLSAT, cała springerowska prasa, SUPERSTACJA i pomniejsze medialne qrwy. To są wszystko wspólnicy zbrodni smoleńskiej. Także latarnie powinny się giąć pod ciężarem zdrajców. Pzdr
 • @Paweł Tonderski 09:27:18
  napisał:
  "Czy nitrogliceryna i trotyl zachowują swoje właściwości przez tak długi czas? Nie ulatniają się i nie następuje ich rozkład lub utlenienie?"
  *

  Skoro prokuratorzy mówią, że...
  "Wciąż brana jest pod uwagę hipoteza, według której osad z mógłby pochodzić z niewybuchów z okresu II wojny światowej lub zostać podrzucony."
 • @prawi co wiec 09:27:20
  Ciepło, coraz cieplej ;) Pzdr
 • Dopiero teraz!!!
  Dodam i tu: R. Sikorski od początku epatował stwierdzeniem:"samolot się rozbił, ale nie było wybuchu"... Powtarzał to i telewizji, i w radio...
  Bardzo zależało widać, by uwierzono temu, który chciał "dorzynać watahę"...
  Po umieszczonych tu cytatach Kublik czy hieronima_kowalskiego, byli tacy...
 • Właśnie słucham w tv, że podczas II WŚ w tym rejonie miały miejsce zmasowane
  walki.Stąd może na składowanym tam wraku pojawiły się substancje wybuchowe.Idioci, myślą, że ktoś normalny w to uwierzy.
 • Ale to jest bez sensu
  Przecież to się kupy nie trzyma. Z jednej strony Rosja w białych rękawiczkach załatwia przeciwników politycznych, a tutaj zostawia tyle śladów, że nie ma problemu z odkryciem ich po takim czasie i nawet po myciu wraku przez Rosjan?

  To nie mogli poczekać kilka dni i w innym miejscu wykonać to samo? Nie wiem skąd ten trotyl, nie wiem czy był wybuch, czy go nie było, czy użyli czarnego prochu, ale Rosjanie w takich sposób by nie działali, nie wiem niestety kto by na tym zyskał.

  Nie wiem też komu w czym przeszkadzał śp. Lech Kaczyński, ale to jest zbyt grubymi nićmi szyte. Nie wierzę w taką wersję.
 • Mam coraz większe przekonanie, że zamach zrobili "Polacy''
  z obozu sowiecko-niemieckiego.
  PO ich tylko kryje, bo oni wynieśli PO do władzy.
 • i pozamiatane...
  Naukowcy znaleźli ślady mat. wyb. i określą że pochodzą z II W.Ś.

  I niezależnie co się później znajdzie, dowody będą łatwo podważalne...
 • @jazgdyni 07:51:51 Nikt nie będzie chciał wojny
  To nic nie jest, bo nie wiadomo kto podłożył ładunek. Rosjanie powiedzą, że prowadzą z Polską tajemne śledztwo, a że nie chcieli stać pod pręgierzem - stąd raport MAK. Uczone głowy "wyjaśnią", jak to było. Media zaczną "mówić wreszcie prawdę".

  Donek potwierdzi: wszystko było ustawione z Rosjanami ...i USA ! pod "dobro śledztwa". Koniec końców ogłosi się, że trafiono na ślady ... al -Kaidy, Iranu, europejskich muzułmanów. I wszyscy: Rosja, Zachód, Macierewicz ... odetchną. Wróg zostanie nazwany. Izrael zatrze ręce. Może się zacząć islamski holocaust (lub restrykcje w celu wydalenia) na terenie Europy. Lemingi to kupią, a narodowcy przyklasną.
 • @ historia zatacza koło
  ...trzeba robić zapasy na zime ...ziemniaki, kapuste, świece, naftę, węgiel, suchy prowiant, konserwy ... bo po 11 listopada możemy się znów obudzić w krainie czołgów i koksowników ...wiem co mówię przeczucia mnie z reguły nie mylą ...obecnej "władzy" wprowadzenie stanu wyjątkowego jest jak najbardziej na rękę...samo wyłączenie prądu i internetu będzie dla waadzy pożądane...
 • Najpierw umiera
  świadek mówiący o wybuchach a potem "wybucha" informacja o materiałach wybuchowych. Buldogi wychodzą spod dywanu?

  Sytuacja w Polsce się destabilizuje i mamy duże szanse na misję pokojową Niemiec i Rosji "w celu ustabilizowania regionu".
 • @micra 09:53:38
  napisał:
  "nie wiem czy był wybuch, czy go nie było: [sic!]

  Jak się nie potrafi czytać — to się wypisuje takie postbolszewickie bzdury wprost z "GWna"!

  Wystraczy obejrzeć ten materiał...

  Konferencja Smoleńska cz 9 Prof J B Obrebski: Opis sposobu zniszczenia

  http://www.youtube.com/watch?v=wap_4d08CoI&feature=player_embedded
 • @micra 09:53:38
  :)))Rosjanie w takich sposób by nie działali :)))) ależ skąd rosjanie nigdy:)) A Katyń pamiętasz czy cię nie uczyli?
  KTO SKORZYSTAŁ ????
  Rura która nas eliminuje z tranzytu gazu pod Bałtykiem leży i działa, gazoport nawet jak w końcu powstanie to dużych kontenerowców gazowych nie przyjmie . Jak nam gaz zakręcą to wiadrami sobie nie doniesiemy , a jak jest wojna to paliwa i surowce energetyczne to podstawa.Można sparaliżować państwo bez jednego wystrzału.
  ŚP.Prezydent Kaczyński nigdy by do tego paktu
  Putin - Merkel nigdy by nie dopuścił.
  A u nas KTO zyskał ?
  Cała agentura bolszewicko szwabska szkoda mi czasu na to żeby wszystkich wymieniać.
  Idź na łonet tam takich niekumatych jak ty przechowują
 • Dziś jeszcze jedno ciekawe wydarzenie się szykuje.
  "....na 11 zaplanowano posiedzenie parlamentarnego zespołu do spraw zbadania katastrofy smoleńskiej. Weźmie w nim udział prezes PiS Jarosław Kaczyński i pilot Jaka-40 porucznik Artur Wosztyl"
  http://www.rp.pl/artykul/613504,947309-Macierewicz-o-trotylu-na-wraku-Tu-154M.html
 • @Prezydent RzBiK 10:09:27
  To ja ci zrozumiale odpowiem - pożiwiom, uwidim...
 • @trybeus 10:09:56
  Weź to natychmiast odpukaj.
 • Rosyjskie służby niedawno pokazały stronę,
  która zajmuje się teorią mordu rytualnego i podrzucenia ciał. Dużo też się mówi, że wrak na miejscu katastrofy to nie ten sam samolot, który opuścił Warszawę. Więc skoro podrzucono tam wrak, to wcześniej trzeba było go czymś poszatkować. Stąd więc ślady materiałów wybuchowych.
  Może teraz nastąpi przesunięcie punktu ciężkości w stronę tego wątku?
 • @Andy-aandy 10:10:48
  Nie wiem po co podkreślasz coś, co napisałem chwilę wcześniej - tak, napisałem, że nie wiem czy był wybuch, czy go nie było. Najpierw Rosjanie bawią się w morderstwa polonem, pozorują zawały, prawdopodobnie przykładają rękę do awarii samolotu gen. Sikorskiego, a teraz na swoim terytorium prawie malują od środka samolot trotylem? Co więcej nie wykrywają go, naiwnie licząc, że nikt tego nie zauważy jednocześnie czyszcząc wrak z zewnątrz?

  Nie wiem o co tu chodzi, ale nie posądzam Rosjan o taki brak finezji w działaniu. Przecież to kolejny idealny temat do rozmów o niczym. Śledztwo powinno nabrać tempa, a przypuszczam, że ludzie zajęci śledztwem nie zauważą jakiegoś większego przekrętu.

  Odkrycie trotylu i śladów wybuchu to etap śledztwa, proponuję mimo wszystko poczekać do jego zakończenia.

  To zresztą tak wygląda jak Syria atakująca śmiesznymi pociskami terytorium Turcji. Idioci? A może ktoś trzeci wkłada swoje ręce?
 • @jazgdyni 10:17:44
  ...chciałbym , żeby tak nie było ...nie mniej wolę być przygotowany ...może przyjść takie swoiste oczyszczenie narodu , aby lemingi zajarzyły , że może też przjść taki czas, że korytko zrobi sie puste ...pozdr
 • PODSUMOWANIE
  Bardzo mi się podoba poziom umysłowy naszych intelektualistów typu dziennikarz czy jakiś specjalista- ekspert (dzisiaj widziałem takiego w TVP 3, który albo z powodu swojej głupoty, albo niewiedzy, albo opłacaniu przez obcy rząd (lub rząd polski) plótł idiotyzmy okraszając je debilnymi żarcikami o "kradzionych rowerach na Pl. Czerwonym").
  Do rzeczy: prokuratura wykluczyła zamach, wybuch wystrzał, pożar... i jednocześnie oficjalnie podają, że nie przeprowadzono badań na obecność materiałów wybuchowych, gdyż dostarczone próbki były niewystarczające.
 • Według relacji
  rosyjskiego strażaka wszystkie szczątki pokryte były szarym pyłem/popiołem. W mglisty poranek na podmokłym terenie taki pył powstaje tylko w wyniku wysokich temperatur i spopielenia dużych ilości materiałów nad ziemią.
 • @night rat 08:50:27
  No właśnie i mnie się tak wydaje. Pragną ukryć "coś". Tylko co to może być? Może to taki straszak na ruskich? Wiadomo jest, że ruskich interesują polskie firmy chemiczne... może gdzieś w tym kierunku? Zgłupiałem zupełnie. Nie wierze w jakieś dobre intencje zarówno Szeremeta jak i Millera.
 • @Okowita 09:08:30
  Celny komentarz.
 • przepraszam ,że przeklejam gówniane media
  ...ale ponad dwa lata szczekali ,że wybuchu nie było ...zaczynają znikać notki tutaj :
  Dyrektor powiedział Radosławowi Sikorskiemu, że "prezydencki samolot się rozbił, ale nie było wybuchu". Sikorski miał dylemat, czy już w tym momencie stawiać służby na nogi. Wysłał tę informację SMS-em do premiera Donalda Tuska'. (źródło)
  http://wiadomosci.onet.pl/2153898,11,item.html
  Oto zeznanie naocznego świadka, który mówi, iż widział samolot, z którym 'dzieje się coś poważnego'. Potem świadek ten usłyszał w oddali donośny huk, 'jakby wybuchła bomba'. (zobacz nagranie)
  http://wp.tv/blad.html?url=wp.tv%2Fi%2CSwiatek-katastrofy-polskiego-samolotu%2Cmid%2C549061%2Cklip.html%3F
  ...ta jeszcze się ustała
  http://wyborcza.pl/1,76842,8063910,Na_pokladzie_Tu_154_nie_bylo_wybuchu.html
  ...trzeba kopiować bo za chwilę się szmaciarze wszystkiego wyprą..
 • @prof.doc.hab.inka1 10:11:28
  A co zyskali Rosjanie na wyeliminowaniu śp. Prezydenta i generalicji? Weszli nowi potulni im? Co zaryzykowali na wypadek odkrycia swojego działania? Jak długo jeszcze Prezydent Kaczyński by rządził? Rosjanie też wyeliminowali naszych w Mirosławcu?

  Rosjanie też nie kazali naszym służbom czekać na lotnisku, nie kazali też zabezpieczać BORowi przylotu? I Rosjanie też kazali Jakowi 40 lądować, choć już były złe warunki? I Rosjanie nie pozwolili Jakowi 40 zameldować, że nie ma warunków do lądowania? Jeden wielki totalny bałagan plus wybuch?

  Nie wiem kto to zrobił, ale szukamy ciągle winy wszędzie, tylko nie u siebie, a media w tym dzielnie sekundują.
 • W historii ludzkości zapewne nie było nigdy tak,
  że prawdę udało się komukolwiek zakłamać. Bez wątpienia będzie zapewne tak samo i tym razem. Prawda wyjdzie na jaw. I ona bardzo szybko już wychodzi.
 • @micra 10:26:59
  napisał:
  "Nie wiem o co tu chodzi, ale nie posądzam Rosjan o taki brak finezji w działaniu."


  Na razie sprawcy ciągle są nieznani. Lecz znając fakty o wybuchach i prawdę — już można ich skutecznie szukać

  Lecz ciągle pozostaje pytanie:
  "Dlaczego postbolszewicka agentura rządząca w PRL-bis z pomocą postbolszewickich mass mediów sterowych przez trockistowskie "GWno" — przez 2,5 roku mataczyła i ukrywała prawdę o zamachu w Smoleńsku?"

  Z zasady — prawdę uktywa tylko ten, który tej prawdy się boi. I ma wiele do stracenia w przypadku, gdy prawda staje się powszechnie znana.
 • @Andy-aandy 07:08:27
  To że w Smoleńsku dokonano zamchu na polski rządowy samolot!(a nie jak POstUBecka propaganda wciskała leminżej nacji że to samolot prezydencki), od poczatku nie miałem wątpliwosci..Ta straszna wiadomość dotarła do mnie gdzieś na Dalekim Wschodzie, i od poczatku byłem przekonany że to zbrodnia dokonana na polskim prezydencie i 95 naszych rodakach! Po kilku dniach, kiedy poskładałem do kupy wszystko to co sie działo na kilka, kilkanascie dni przed zbrodnią smoleńską, nie miałem wątpliwości iz tej zbrodni dopuscili się Tusk z Komorowskim w porozumineiu/ udziale z Putinem, Angelą Merkel oraz za milczącym przyzwoleniem Obamy..Tylko idiota mógł uwierzyć, iż słuzby specjalne takich krajów jak USA czy Izraela nie wiedziały co sie stało w Smoleńsku..
  Wiedziano i to ze szczegółami!!A zatem pytanie, dlaczego nasi sojusznicy z NATO tego nie ujawnili? Dlatego że ta zbrodnia stała się kartą przetargową pomiedzy wieloma graczami!! W sytuacjach takich jak zbrodnia smoleńska, pierwsze pytanie jakie POwinien sobie zadać każdy myslący człowiek( nie mylic z lemingiem) winno byc kto na tej zbrodni zyskał lub chciał zyskać? W Polsce POstUBeki Tuska, Komorowski z WSIowo-SBeckim zapleczem? na pewno! Michnik i jego chazarobolszewiki? na 100%!! Spoza Polski:Rosja? na 200%!, Niemcy? na 100%! A Obama? Obama swoim przyzwoleniem spłacał dług Angeli Merkel i Putinowi za wygrane wybory prezydenckie ( podsłuchana rozmowa Obamy z Miedwiediewem w Korei Południowej i jego przyżeczenia po "wygranych wyborach" dobitnie pokazują jaką role w tej zbrodni odegrał mulat). A teraz zadajmy sobie pytanie: Co się takiego stało, że po ponad dwóch latach od tej strasznej zbrodni prawie każdego dnia ukazują się nowe dowody dobitnie pokazujące że to był zamach? Mało..są one tak ukierunkowane iz nie pozostawiają wątpliwosci że głównym sprawcą/zleceniodawcą był Tusk!O Komorowskim cisza!! o pozostałych "bohaterach" tej tragedii również..Co się takiego stało, że polska prokuratura z Seremetem na czele po ponad dwóch latach niebywałych kłamstw, oszustw nagle zaczyna znajdować niezbite dowody zbrodni smoleńskiej? Przez ponad dwa lata pies z kulawą nogą się nie interesował ofiarami tej zbrodni!!Rodziny nie mogły się doprosić jakiegokolwiek zainteresowania ze strony prokuratury i innych służb! Aż tu nagle ni stąd ni z owąd prokuratura wystepuje z wnioskiem ekshumacji i na trzy "strzały" trzy dzisiątki!! I to jakich osób!!Anny Walentynowicz i prezydenta Kaczorowskiego! Czy to wszystko nie daje coś do myslenia? A zatem co się stał? co jest tego powodem?
  Moim zdaniem są dwa mozliwe powody:
  1/ Wszystko zostało posprzątane, wszystkie instytucje państwa polskiego zostały zlikwidowane i teraz trzeba to tylko światu pokazać i zakónczyć tą farsę kolejnym rozbiorem Polski!
  2/Moskwa, Berlin, Warszawa wiedzą juz że w USA prezydentem zostanie Romney a nie Obama i że niestety trzeba posprzatać po sobie ten bajzel jaki w Polsce POczyniono! A więc co trzeba zrobić:
  - poprzez ruch wyprzedzajacy, ujawnic światu że to był jednak zamch bo i tak zostanie ujawniony przez nowego prezydenta USA!
  - znaleść winnego i to najlepiej w Polsce-juz znaleziono, jest nim MATOŁ!
  Według mnie, punkt numer dwa jest tym najbardziej prawdobodobnym! A co wy moi drodzy blogerzy o tym myslicie?
 • @trybeus 10:32:04
  Dobrze kombinujesz:))) Już Bareja to przewidział :))
  "......Wyngiel je we wiosce ! Wojna będzie bo przed wojną też był:) "
  http://www.youtube.com/watch?v=6kKFxsheU38
 • @micra 10:26:59
  To jest właśnie znak finezji. Podobnie jak otrucie polonem. Można zapytać, co oni tym trotylem chcą obwieścić. Jeżeli to tylko wyłącznie ich robota. W co nie wierzę.
 • @Prezydent RzBiK 10:09:27
  A może powiedzą wreszcie. Teraz przyjaźnimy się z Żydami. Jako, że Rosja wspiera "reżim" w Syrii, a my, Żydki chcemy Syryjczykom spuścić bombke to obecnie uważamy, że to ruskie mogły w tym palce maczać...
 • Teraz dopiero sie zaczną zbiorowe samobójstwa
  Polecam mój dzisiejszy post zawierający także pewne wyjątkowe informacje

  http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/78273,zbiorowy-samobojca-elimunuje-swiadkow-w-przyszlym-procesie
 • @Okowita 08:20:32
  Teraz każda teza w GW i TVN będzie ważna, byle tylko nie prawda o zamachu.
 • @Łażący Łazarz 07:45:30
  No tak..w to WSIowe gówno koniecznie trzeba wsadzić GP z Sakiewiczem! A o Macierewiczu to Pan Łazarz zapomniał? A co zrobicie z Jarosławem Kaczyńskim? Na Salonie24 u Jankiego i to u góry puszczono wpis jakiegoś bolszewickiego skoorwysyna który zainsynuował że to własnie sam Jarosław i jego ludzie mogli ten samolot tym trotylem nafaszerować! Pan Łazarz podobnie uważa?
 • @Eugeniusz Sendecki 09:21:00
  Motywów mogło być wiele, jednym z nich ten

  http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/78,zamach-zalozycielski-zwiazku-europejskiego

  Po prostu jedną akcją zamachowcy rozwiązali wiele swoich bolączek
 • @prof.doc.hab.inka1 10:48:17
  :)) zchodzimy do schronów...pozdr
 • @micra 10:46:21
  Osłabiasz mnie :))))
  W jakim świecie ty żyjesz co oglądasz i co czytasz?
  Bo o myślenie samodzielne
  to cię w ogóle nie podejrzewam

  ".....Rosjanie zabronili BOR mieć broń "
  http://www.rodaknet.com/rp_art_4720_czytelnia_misiak_mgla_nad_katastrofa.htm
 • NA SZUBIENICĘ
  zdrajców Polski.
  A tak w ogóle, pytanie do tuska: Dlaczego nie wsiadłeś do samolotu?
 • @micra 10:26:59
  Już w TWV24 mówili, że podczas badania wraku natrafiano na miliony łusek z czasów II WŚ... W zasadzie nie został do końca zbadany wątek zaczepienia kadłubu samolotu o wystającą z ziemi lufę Niemieckiego czołgu. I zwróćcie uwagę, że ani komisja Millera; ani prokuratorzy Seremeta; ani nawet MAK nie odrzuciły tego scenariusza. Może za tydzień- dwa zajmiemy się badaniami nad takim scenariuszem. Jakby co to chętnie wystąpie w roli takiego eksperta- debila. Mam już zebrane materiały dotyczące występowania czołgów w tamtym rejonie oraz posiadania luf przez te właśnie czołgi. Nie wiem czy będę tańszy niż inni experci, ale na pewno śmieszniejszy i przystojniejszy (przynajmniej od Millera).
 • O jednym z wybuchów...
  Informacje o jednym z wybuchów potwierdza powiększony fragment amerykańskiego zdjęcia satelitarnego z dn. 12.04.2010 r. - http://tiny.pl/hk9jg
  Widać tam krater po eksplozji punktowego ładunku wybuchowego. Kształt tego krateru jest zbliżony swym zarysem do owalu a nie do okręgu. Możliwy jest z tego wniosek, że eksplozja nastąpiła pod obiektem podłużnym, gdyż gazowe produkty wybuchu łatwiej rozepchnęły ziemię prostopadle do osi podłużnej leżącego obiektu.
  W tym przypadku oś podłużna obiektu jest zbliżona do odchylenia osi pasa startowego na Siewiernym, które to odchylenie oficjalnie przypisywane jest kierunkowi lotu TU154.

  Ponadto warto wziąć pod uwagę, że ów krater da się rozpoznać na rosyjskim zdjęciu satelitarnym z dnia 11.04.2010., ale nie ma go na amerykańskim zdjęciu z dnia 5.04.2010. Było ono publikowane przez "Fakt" w 2010 r. Gazeta ta powoływała się na A.Macierewicza jako źródło tego zdjęcia.

  Rzecz cała omawiana była w S24 w maju (lub w czerwcu) 2010 r. m.in. na blogu Ohido El Siluro
 • @policjant łapówkarz 11:03:47
  Do bula odnosi się to samo pytanie.
 • @trybeus 10:45:55
  No, No właśnie. Smiech- śmiechem, ale ja tego typu materiały kopiuję i wrzucam na DVD. Tak na wszelki wypadek.
 • @prof.doc.hab.inka1 10:58:36
  Rosjanie zabronili BOR mieć broń? I co jeszcze Rosjanie nam kazali zrobić? To jest Twoim zdaniem argument za tym, że nie było tam naszych służb? No to jak nie było, to się tam nie leci samolotem wyładowanym najważniejszymi osobami z kraju, tylko się wybiera inny środek transportu. Przecież nie poleciał tam "jakiś wojewoda", tylko Prezydent. Ale przecież chwilę później, już po katastrofie znowu do Smoleńska poleciało kilka ważnych osób jednym samolotem - żyjemy w burdelu, a ktoś tylko wykorzystuje sytuację.

  Czy Ty myślisz samodzielnie, w jakim świecie Ty żyjesz i co oglądasz, i co czytasz?
 • @antysowiet 10:47:25
  No kurde- coś w tym jest...
 • TRANSMISJA NA ŻYWO KOMISJI .
  http://www.popler.tv/PrawoiSprawiedliwosc
 • @antysowiet 10:53:36
  Widzę, że wiesz dużo o wsiowym gównie, może dlatego, że z niego pochodzisz.

  Zauważ kto z kim walczy i dlaczego wojnę rozpoczął. A także od jakich tekstów i publicystów zaczęła się praca Macierewicza oraz narracja GP.

  Gdyby nie moje teksty, praca ROLEXA, Contessy, FYMa, Pluszaka, Kataryny i wielu wielu innych blogerów na których pasożytowała GP przez pierwsze miesiące dziś wszyscy nawet by sie bali wspomnieć o zamachu i udziale w nim Tuska oraz Komorowskiego.

  Umiesz tylko jątrzyć i ubliżać, niezależnie od faktów, wykaż się koleś jakąś pozytywną robotą to będziesz dla mnie partnerem do dyskusji.
 • ślady trotylu na ciałach ofiar?
  *
  Na kilku ekshumowanych ciałach ofiar katastrofy smoleńskiej znaleziono ślady podejrzanych substancji, mogących być materiałami wybuchowymi. Chodzi m.in. o ciało śp. Anny Walentynowicz, której kości zabarwione były na niebiesko, co może wskazywać na użycie trotylu.

  Właśnie z wątpliwościami, które powstały w trakcie sekcji ekshumowanych zwłok niektórych ofiar katastrofy smoleńskiej, związany był wyjazd polskich biegłych do Smoleńska. Jak pisze dziś "Rzeczpospolita" - "biegli odmówili podpisania ostatecznej opinii o przyczynach zgonu bez dokładnego przebadania wraku. Domagali się ponownego wyjazdu do Smoleńska.

  Twierdzili, że polscy eksperci, którzy prowadzili wcześniejsze badanie, mieli do dyspozycji zbyt małą liczbę próbek, by wykluczyć obecność materiałów wybuchowych".

  Portal Niezalezna.pl dowiedział się m.in., że mecenas Rafał Rogalski będzie wnioskował o rozszerzenie opinii dotyczącej wyników sekcji zwłok śp. Przemysława Gosiewskiego. Mimo wcześniejszych wniosków mecenasa nie przedstawiono mu bowiem opinii dotyczącej obecności śladów materiałów wybuchowych.

  ———————
  Za: http://niezalezna.pl/34322-nasz-news-slady-trotylu-na-cialach-ofiar
 • Jarosław Kaczyński: to niesłychana zbrodnia
  * * *
  - Zamordowanie 96 osób, w tym prezydenta RP, to niesłychana wręcz zbrodnia. Każdy, kto miał z nią cokolwiek wspólnego, będzie za to ukarany - powiedział na dzisiejszym posiedzeniu smoleńskiego zespołu parlamentarnego Jarosław Kaczyński.
  (...)

  ——————
  Za: http://niezalezna.pl/34329-jaroslaw-kaczynski-nieslychana-zbrodnia
 • @Andy-aandy 11:33:30
  Demostenes pisał o tym 10 miesięcy temu, dlatego dla mnie nie jest to żadnym zaskoczeniem. Ba, na prosbę Demostenesa sam wykonywalem telefony do zakładów i instytutów medycyny sądowej, gdzie ewidentnie kręcono. Nie mówiac już o tym, że sekcje i dokumenty tworzyli zakładnicy dawnych i obecnych służb specjalnych, którzy jedno dawali na papierze a drugie mówili rodzinom ofiar.
 • Szach
  Gońce i wieże na Bliski Wschód, a skoczkiem pierdolnąć w Польшу. Osobiście mnie to nie martwi, bo zobaczymy jak sobie rudzielec teraz poradzi.
 • @Andy-aandy 11:44:30
  I dobrze powiedział i mam nadzieję, że to zrobi. Teraz powinien się rozgladać za sojusznikami, bo sam nie da rady.
 • @Łażący Łazarz 11:47:47
  napisał:
  "Nie mówiac już o tym, że sekcje i dokumenty tworzyli zakładnicy dawnych i obecnych służb specjalnych, którzy jedno dawali na papierze a drugie mówili rodzinom ofiar"

  Przecież wiadomo, że na pięć minut przed badaniami i sekcją — nowiutkie maszyny nagle się psuły — i szczątki zamordowanych trzeba było wozić n badania do swojej SB-eckiej agentury np. do Wrocławia...
 • @Łażący Łazarz 11:54:10
  napisał:
  "I dobrze powiedział i mam nadzieję, że to zrobi. Teraz powinien się rozgladać za sojusznikami, bo sam nie da rady."

  Też mam taką nadzieję.

  Bo teraz sojusznicy są Kaczyńskiemu potrzebni tak bardzo — jak nigdy dotąd...
 • @Andy-aandy 11:59:22
  Jak nie będzie z nimi walczył to będzie ich miał - mówimy o procesie obalenia Tuska i postawienia go przed sądem.

  Niech zacznie od zaprzestania walki z Nowym Ekranem. :-) Zauważy to na dzień dobry 1,5 mln Internautów.
 • @prof.doc.hab.inka1 10:11:28
  "ŚP.Prezydent Kaczyński nigdy by do tego paktu
  Putin - Merkel nigdy by nie dopuścił."

  Już nie przesadzaj znowu w druga stronę. Rura powstawała a Lech Kaczyński nie protestował, Przynajmniej nieskutecznie.

  Co do śladów. Teoria o śladach z czasów II wojny światowej to jakaś paranoja. Teraz trzeba obserwować, którzy dziennikarze to agenci. Bo teraz wszystko jest stawiane na jednej szali. Tego się chyba nie da zatuszować. Prawda wyjdzie teraz albo nigdy.
 • @Łażący Łazarz 11:29:04
  Panie Łazarzu, Pan kłamie! Pamiętam bardzo dobrze Pana wpisy na Niepoprawnych a także kataryny...Poniewaz czytam sukcesywnie Salon Jankiego, to równiez pamietam jak ewoluował Rolex! A o FYMie to na dzień dziesjszy dla czystej przyzwoitości winie Pan zamilknąć..Co do jątrzenia i ubliżania to jakbym Niesiołowskiego słyszał! A moja pozytywna robota jest ta która robię!!To znaczy obnarzania farbowanych lisów, WSIowych skoorwysynów którzy przybieraja sobie ostatnio maski polskich patriotów!
 • Coś dziwnego ...
  "Mam przed oczami dzisiejszą Rzepę i ani wzmianki Smoleńsku...
  Nocna Zmiana ocenzurowała nakład? Co jest grane?"
  "czy ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego u mnie na prownicji ,
  rzepa jest bez tego artykułu ?"
  "Dokładnie tak samo jak u mnie - w Krakowie w zakupionej przed chwilką Rzeczpospolitej - nie ma ani na pierwszej stronie tego co pokazuje wPolityce, ani w środku!!!
  Gdzie są te wiadomości??????? TAK SZYBKO DZIAŁA CENZURA??????
  NOCNA ZMIANA?????"
  "Mam DZISIEJSZĄ "RZ" (z 30.10.2012r.).
  Wygląda inaczej. na pierwszej stronie jest o funduszach z UE!"
  http://wpolityce.pl/artykuly/39545-zobacz-pierwsza-strone-rzeczpospolitej-ktora-informuje-o-porazajacych-ustaleniach-polskich-bieglych-i-prokuratorow-w-sprawie-10042010
 • @
  https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/544957_530677993627427_2117070701_n.jpg
 • @Pitekantropus 12:32:36
  Możesz zrobić SKAN - FOTKĘ Twojej rzepy i wysłać na: ewidentnyoszust@o2.pl
 • Prawie robi wielką różnicę.
  Prawie prawda:
  //12-13 kwietnia 2010 r. w Zakładzie Ekspertyz Kryminalistycznych Departamentu Spraw Wewnętrznych Obwodu Smoleńskiego przeprowadzono ekspertyzę na obecność śladów materiałów wybuchowych w próbkach pobranych z wraku.//

  Wystarczyło napisać, zgodnie z prawdą:
  ...w próbkach przekazanych przez Rosjan
 • @Prof.oszołom 08:59:51
  "Ślady materiałów wybuchowych nosiły również nowo znalezione elementy samolotu, ujawnione podczas tej właśnie wyprawy do Smoleńska."
  Rowniez mnie to uderzylo; jakim cudem skoro tak dokladnie slawne krety Pani Klapacz skretowaly caly obszar zamachu?
  Dla zdrajcow tylko jedna kara!
 • Macierewicz: Przeprowadziliśmy własne badania za granicą. Ich wyniki są tożsame z opisanymi przez "Rzepę"...
  Macierewicz dla wPolityce.pl: Przeprowadziliśmy własne badania za granicą. Ich wyniki są tożsame z opisanymi przez "Rzeczpospolitą"

  (,,,)
  zy zespół zlecał własne badania pirotechniczne, chemiczne?
  Tak, zamawialiśmy takie badania. Dysponujemy wynikami. Niedługo zostaną one przedstawione opinii publicznej.

  Czy potwierdzają one ustalenia przedstawione przez „Rzeczpospolitą”?
  Tak, ich wynik jest tożsamy z dzisiejszą publikacją, choć oczywiście materiał badawczy był nieporównanie skromniejszy.

  Gdzie przeprowadzono te badania?
  Poza granicami Polski.
  (...)

  ——————
  Zob.: http://salski.nowyekran.pl/post/78301,macierewicz-dla-wpolityce-pl-przeprowadzilismy-wlasne-badania-za-granica-ich-wyniki-sa-tozsame-z-opisanymi-przez-rzeczpospolita
 • A więc rządzą nami mordercy, którzy doszli do władzy po trupach polskich patriotów?
  Trudno się z tym pogodzić, ale fakty są tym razem mocne.
  -Po pierwsze MUSI być rozpoczete międzynarodowe sledztwo w sprawie tej katastrofy i nie powinno to być sledztwo pod auspicjami UE, która jest kłamliwa jak Moskwa, ale śledztwo pod auspicjami instytucji amerykańskiej.
  -Po drugie: obecny rząd, prezydent i najwyzsze instytucje państwa traca mandat zaufania społecznego. NARÓD jest Suwerenem, który powinien odwołać wszystkich urzędników, podejrzanych o współudział w zatajaniu prawdy o tym zamachu polskim (a wiec PO) lub obcym (Rosja?).
 • @antysowiet 12:30:21
  Albo jesteś złosliwym idiotą, albo masz kłopoty z pamiecią.

  Pierwsze teksty o zamachu, analityczne opublikowałem 14 kwietnia, czyli 4 dni po wydarzeniu. Rolex praktycznie od początku tworzył tzw "Białą Księgę Smoleńską" z pytaniami i wątpliwosciami kierowanymi do władz oraz prokuratury, która ukazała się w styczniu. 4 czerwca opublikowałem Gruppenfuhrera KATa, który został przedrukowany przez GP pod tytułem "Polowanie z nagonką" i był to pierwszy tekst o winie Tuska i całej tej ekipy.
  FYM - który dziś, wg Ciebie odjechał, byc może - od początku, tzn od 2 połowy kwietnia 2010 zaczął publikować teksty i prowadzić blogerskie śledztwo. Podobnie było z innymi blogerami. W zasadzie do sierpnia 2010 GP głownie zajmowała się przedrukowywaniem tych tekstów oraz publikowaniem artykułow pisanych na podstawie tekstów blogerów. Wtedy mocno śledziłem wszystko co powstawało w prasie o Smoleńsku i kupowałem każdą GP. Ba, nawet korespondowałem z redakcją.

  Uważam, że tacy jak Ty, którzy ubliżają takim jak ja i to bez dowodów, oraz na podstawie pomówień robia bardzo złą robotę skłócając towarzystwo które wspólnie mogłoby znieść ekipe Tuska, ale które rozbite nie będzie dla niego zbyt groźne.

  Jeśli mogę więc coś powiedzieć o WSIowych skurwysynach, to jeśli na NE tacy są, to z pewnością ty do nich należysz. Za każdy taki komentarz Tusk powinien ci podziekować.

  Na tym skończyłem dyskusje z tobą.
 • @Ewidentny Oszust 12:44:16
  Jest pewne wytłumaczenie, otóż każda redakcja jako ostatnie składa strony okładki, własnie dlatego, że jakby coś wyskoczyło w ostatniej chwili to moga podmienić. Przy tym paczki z gazetą są wcześniej drukowane, pakowane i wysyłane gdy są dedykowane daleko poza Warszawę, natomiast na końcu gdy sprzedaż w Warszawie.

  Podobnie może być w wielkich miastach, w których sa pozostałe drukarnie.

  Byc może informacja i artykuł powstały w ostatniej chwili i zdążyli podmienic tylko partię warszawską, krakowska czy wrocławską natomiast partie do mniejszych miast już pojechały.

  Ale ciekawa sytuacja, naprawdę.
 • @Asadow 12:46:22
  No to jasne, bo wszystko mieli wtedy od Rosjan.
 • @Runner 12:56:14
  To ja wiem na pewno już od 4 czerwca 2010 gdy popełniłem na ten temat pierwszy artykuł z dowodami.
 • "W każdym razie wiele wskazuje na to, ...
  że "stronnictwo ruskie" postanowiło pozbyć się Tuska."
  http://naszeblogi.pl/33429-trotyl-w-tupolewie-czy-moskwa-chce-kaczynskiego
  Palikot:
  "Tusk musi się podać do dymisji i trzeba powołać komisję międzynarodową, w której będą reprezentowane różne punkty widzenia."
  http://naszeblogi.pl/33422-kto-stanie-na-czele-buntu
 • @Łażący Łazarz 13:23:00
  napisał:
  "Przy tym paczki z gazetą są wcześniej drukowane, pakowane i wysyłane gdy są dedykowane daleko poza Warszawę, natomiast na końcu gdy sprzedaż w Warszawie.


  To jest bardzo prawdopodobne — bo materiał dali do sieci dopiero o 6:30 rano...

  "Trotyl na wraku tupolewa
  Cezary Gmyz 30-10-2012,
  ostatnia aktualizacja 30-10-2012 06:30"

  *
 • Dlaczego właśnie teraz wypłynęła ta informacja ?
  Obawiam się, czy nie chcą wywołać jakiejś akcji przed 11 listopada, a może tylko komuś się pod tyłkiem pali, oby tylko to.
 • na chłodno
  Trzeba dokonać porównawczej ekspertyzy trotylu i nitrogliceryny (zapalniki?) historycznej z okresu II wojny, jaki mógł się tam znajdować z obecnymi środkami. Na pewno są różnice, można to bardzo łatwo metodami naukowymi bezsprzecznie ustalić.

  Ci czarodzieje jednak powiedzą wtedy iż prowokator użył historycznych materiałów odzyskanych z niewybuchów, niewypałów żeby oskarżyć zacną Rosję, tudzież stronę polską. Bo druga teza obronna polega na wskazywaniu iż te materiały zostały podrzucone na wrak po 10 kwietnia 2010 i że mogły tego dokonać sowieckie służby. Same siebie miałyby pogrążać?

  Poza tym cóż, trzeba sejmowej komisji śledczej o specjalnym charakterze, trzeba też międzynarodowego śledztwa NATO, UE, ONZ, innych gremiów. Zawsze coś. Ochrona pozostałych świadków przez samobójcą seryjnym, wypadkami, nagłą chorobą śmiertelną.

  Dymisja rządu, nowe wybory do których środowiska niepisowskie są niegotowe jak zawsze... a NE w szczególności.
 • @Łażący Łazarz 07:45:30
  "Założę się, że nawet jakby teraz było 30 ekspertyz i nagranie z podkładania bomby to 50% urabianego przez 2,5 roku społeczeństwa i tak nie będzie wierzyć w zamach."
  ======================

  W Boga też nie wszyscy wierzą i uwierzą nawet w godzinie końca świata z Woli Bożej. Nic na to nie poradzimy. Jeżeli połowa Polaków uwierzy w fakt zamachu, to już dobrze. Byle ta połowa co chodzi do wyborów... Niemniej część Polaków głosujących na PO, SLD, PSL, Palikota i rozłamowców z PiS może oprzytomnieje? Najlepiej żeby zostali w domach niż znowu szkodzili Polsce przy urnie, ale co ich Polska interesuje? Ważne że IM jest w miarę dobrze przy takich nierządach.

  W USA stan wyjątkowy i klęski żywiołowej, u nas w końcu też do tego dojdzie, przecież PO nie odda władzy PiS-owi. Maksimum to zgoda na rząd techniczny i taki deal chyba już został ustalony w salonach, a nas czarują obie strony.
 • @Andy-aandy 12:52:21
  "Czy zespół zlecał własne badania pirotechniczne, chemiczne?
  Tak, zamawialiśmy takie badania. Dysponujemy wynikami. Niedługo zostaną one przedstawione opinii publicznej."


  Na co koorwa czekają? Teraz trzeba wyłożyć wszystkie karty na stół.
 • W tej chwili
  płk Ireneusz Szeląg tłumaczy na konferencji prasowej, że nie wykryto śladów materiałów wybuchowych, tylko sygnatury cząstek o masie i strukturze podobnej do występujących w "materiałach wysokoenergetycznych, w tym wybuchowych". Czyli, że wykrycie nie jest potwierdzone, a jedynie w świetle ostatnich badań - nie jest wykluczone.

  Do tego, że Seremet potwierdził wykrycie śladów trotylu i nitrogliceryny nie chciał się odnieść.
 • Właśnie słucham konferecji prokuratury.
  Zaprzeczają rewelacjom Rzeczypospolitej.Niezłe co?

  A zamiana ciał w trumnach , to wina rodzin.Bo ciała zostały tak pochowane jak zostały rozpoznane , niezłe co?
 • @Runner 12:56:14
  "-Po pierwsze MUSI być rozpoczete międzynarodowe sledztwo w sprawie tej katastrofy i nie powinno to być sledztwo pod auspicjami UE, która jest kłamliwa jak Moskwa, ale śledztwo pod auspicjami instytucji amerykańskiej."

  Tak, amerykanie są uczciwi :) Nie wiem kto nam teraz może pomóc.
 • @Paweł Tonderski 09:27:18
  BOR sprawdzał przed odlotem czy ładunki są prawidłowo założone, nie wykryli nic podejrzanego co mogłoby zakłócić wysadzenie i poszło. Pies zrobił swoje ponoć.

  A teraz serio, w kilka minut nie da się niczego wykryć, to nie była amatorów akcja, ładunek mógł być zabezpieczony przed psem, albo wniesiono coś później.
 • @Runner 12:56:14
  "-Po drugie: obecny rząd, prezydent i najwyzsze instytucje państwa traca mandat zaufania społecznego. NARÓD jest Suwerenem, który powinien odwołać wszystkich urzędników, podejrzanych o współudział w zatajaniu prawdy o tym zamachu polskim (a wiec PO) lub obcym (Rosja?)."

  Tak się nie da bo to będzie polowanie na czarownice.
  Niestety do władzy dojdzie PiS i nic się nie zmieni.
 • @finka 13:39:55
  Bardzo dobra uwaga. Logika podpowiada, że większość informacji w sprawie pojawia się za sprawą lub przyzwoleniem ew. zamachowców czy ich mocodawców.
  Skoro przez 2 lata można było wmawiać, że wykluczono mat. wybuchowe, to równie dobrze można było to wmawiać dalej.
  Oczywiście także zamachowiec może coś spartolić i wtedy coś wyjdzie na jaw wbrew jego zamiarom, ale wątpię, by w tym przypadku się to stało.
 • @
  Słucham konferencję prokuratora wojskowego i nie mogę uwierzyć w to co słyszę. Nie ma sprawy. Rzepa kłamie.
 • PRZERZUCANIE WINY. Trzy dni po zamordowaniu technika pokladowego chorazego R. Musia.
  Ciekawy "zbieg okolicznosci". Gdy wszyscy wskazywali na Rosje i falszerstwa z naprowadzaniem samolotu, ktorych kluczowym swiadkiem byl zamordowany trzy dni temu chorazy R. Mus, nagle odkrycie ma calkowicie odsunac tamte zeznania i przeniesc ciezar winy.

  "Przypadkowosc" momentu publikacji odkrycia materialow wybuchowych, jest taka sama jak prawdopodobienstwo "samobojstwa" kluczowego swiadka. Ktos szybko (trzy dni) reaguje rezyserujac przebieg wydarzen.

  W ciagu trzech dni usiluje sie zmienic punkt widzenia i opinie spoleczna. Od stwierdzenia, ze Rosjanie doprowadzili do tragedi, do wskazania, ze to w Polsce zapakowano bomby od samolotu, czyli ze zamach zrobili Polacy .

  Mozna miec wrazenie, ze niebezpiecznie zazgrzytalo w relacjach MIEZY PUTINEM A TUSKIEM.

  Nalezy oczekiwac pilnych i tajnych konsultacji D. Tuska i W. Putina.

  Chyba, ze Moskwa dojdzie do wniosku, ze "SAMOBOJSTWO" D. TUSKA ROZWIAZE SPRAWE I UCISZY SZUM. A Polacy nie lubia mowic zle o umarlym, wiec sami sie wycisza nad kolejna trumna. Tym bardziej ze zbliza sie Wszystkich Swietych.

  Generalnie, nalezy spodziewac sie przyspieszonych reakcji zaangazowanych stron. MOZE DOJSC DO EKSTREMALNYCH DZIALAN. Szczegolne uczulam na "seryjnego samobojce".
 • @finka 13:39:55
  11 listopada może być ciekawy. Może to bedzie początek prawdziwych przemian?
 • hipoteza jakoby ślady materiałów wybuchowych we wraku tupolewa miały pochodzić jeszcze z czasów II wojny światowej ryzykowna
  ~
  Płk Leszek Artemiuk ze Stowarzyszenia Polskich Specjalistów Bombowych mówi, że hipoteza o tym jakoby ślady materiałów wybuchowych we wraku tupolewa miały pochodzić jeszcze z czasów II wojny światowej jest ryzykowna. - Trotyl kruszony wygląda inaczej niż ten rozproszony w wybuchu - mówi pułkownik Artemiuk na antenie TVN24. Czy to oznacza, że należy odrzucić ”trop wojenny” i trzeba skupić się na tezie o zamachu?

  Płk Leszek Artemiuk powątpiewa w to, że ten drugi wątek - do którego zapewne wróci teraz prokuratura - w ogóle okaże się prawdopodobny. Niemniej, choć jest specjalistą od materiałów wybuchowych, pułkownik nie był w stanie stwierdzić, skąd na pokładzie tupolewa znalazł się trotyl i nitrogliceryna. W rozmowie z TVN24 był bardzo zdziwiony tym, że te dwie substancje znalazły się na tym samym materiale dowodowym. - One, przynajmniej w teorii, nie występują jednocześnie. W historii nie znamy takiego przypadku, w którym nitrogliceryna i trotyl byłyby używane jednocześnie w zamachach - powiedział płk Leszek Artemiuk.
  (...)

  ———————
  Za: http://www.fakt.pl/Pulkownik-o-tym-czy-byl-zamach-w-Smolensku-Plk-Artemiuk-o-Tu-154M,artykuly,184476,1.html
 • @Andrzejek 14:10:38
  Tak. Prawdziwe przemiany? Ja tam jak mam zamiar przemalować przedpokój to nie nazywam tego "przemianami"...
 • @Marek Kajdas 13:45:42
  "Dymisja rządu, nowe wybory do których środowiska niepisowskie są niegotowe jak zawsze... a NE w szczególności."

  Niestety tylko PiS jest gotowy na wybory. Tylko co to zmieni? Powinno powstać coś na wzór rządu obywatelskiego nie powiązanego z żadną opcją polityczną.
 • @Andy-aandy 14:11:51
  Nitrogliceryna może miała być zapalnikiem pod wpływem wstrząsu?
 • HEHEHE
  OLSZEWSKI (peło)- "Kaczyński po swoich wypowiedziach dzisiejszych powinien podać się do dymisji." Przed chwilą w TWN24...
 • Za wysokie progi Na lisie nogi.
  Ej, ty ryży kudła, Wara od źródła.
 • @WIŚNIA 14:13:26
  Mam nadzieję, że po wszystkim nie stanie u steru tylko PiS bo to faktycznie bedzie tylko przemalowanie.
 • Dlaczego brak jeszcze informacji w newsach
  O kolejnej, potwierdzonej, pomyłce przy ciałach ?
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12768558,Cialo_prezydenta_Kaczorowskiego_tez_bylo_zamienione.html
 • @Łażący Łazarz 13:15:04
  Tak Panie Łazarzu jestem idiotą takim samym jak Macierewicz, Kaczyński a nawet ten znienawidzony przez WSI Sakiewicz!
  A tak przy okazji proszę się zapoznać z wpisem nowopoczynionym przez Rolexa na Salonie24..Po prostu chłopaki gracie na róznych isntrumentach od altówki poczynając kończac na kontarbasie ale niestety tej samej orkiestry! Ta orkiestra nazywa się WSI i ma za zadanie tym przerażliwym, zgrzytliwym graniem zagłuszyc tego znienawidzonego Antka policmajstra jak nazywacie Macierewicza!! Do reszty nie będę się odnosił, bo nie ma do czego! Na koniec, każdy dzień pokazuje, że od poczatku racje w sprawie zbrodni smoleńskiej miał Maciarewicz!! Natomaist ten znienawidzony i osmieszany przez was GPol jako jedno z niewielu mediów nie bał się wszelkiej nagonki z waszą włącznie!!Na dziś, gdyby Pan miał twarz, po prostu by Pan zamilkł!
  pozdrawiam!
 • Ale desperacja w propagandzie
  Pod artykułem na onecie "Kaczyński: zamordowanie 96 osób to niesłychana zbrodnia" fragmenty wstępne komentarzy

  - ~taka prawda do ~ted: Nic dopuki nie usłyszę imienia i nazwiska tego eksperta. Na razie mamy plotkę puszczoną przez Rzeczpospolitą. Prokuratura wojskowa umywa ręce i nie potwierdza tych rewelacji a skoro nikt o tym wcześniej nie informował tzn. że ten "ekspert" celowo zataił rzekome fakty infromując dopiero teraz.

  - wisznu64: Dlaczego nie było wybuchu - argumenty

  Przesłanki, które podważają hipotezę, że to wybuch doprowadził do katastrofy samolotu.

  - ~raff: Czuje się dumny. Dumny z bycia Polakiem. Wielka wszechpotężna Rosja, w obawie przed Napoleonem Kaczyńskim, przygotowała majsterszyk akcji agenturalnej. W tajnych zakładach przygotowano prototyp bomby trotylowo-glicerynowej, obsługę lotniska w Smoleńsku przęjęli agenci tajnych służb.

  - ~huzia na Józia: Zaczęło się na dobre. Teraz nikt wierzących w zamach nie przekona, że przyczyną wypadku mogło być coś innego. Nawet gdyby okazało się, że w miejscu wypadku był kiedyś skład trotylu i gliceryny to wierzących w zamach nie przekona to. Będzie się działo, będzie prawdziwa sieczka w mediach, ciekawe jak

  - ~julek: Trotylu i nitrogliceryny nie stosuje już nawet najbardziej prymitywny zamachowiec od 20 lat. Są wybuchowe komponety tak doskonałe których nie jest w stanie zidentyfikować najbardziej wyrafinowana pracownia chemiczna na świecie. Chyba że Prezydent troszeczkę zabrał ze sobą ,bo przecież jego .

  - ~fun: no teraz to ja go jeszcze bardziej nienawidzę... dzieli kraj, mój kiedyś bliski przyjaciel i kumpel, z którym wypiłem niejedną beczkę, odkąd zaczął słuchać rm, zaczął też popierać kaczyńskiego stał się moim wrogiem, zachowuje się wrednie jak jarek i oskarża mnie o całe zło tego świata "...bo

  -
  ~wscikly: Prokurator powinien sie zająć tym panem Jarosławem K. Oskarżenie o zamordowanie 96 osób powinno być poparte niezbitymi dowodami, a nie poszlakami typu trzeba go postawić przed Trybunal może w końcu by wiedzial co można zmyślać i kogoś posadzać gdzie jest rząd że na to nie zareaguje czym on .

  itd... Ani jednego komentarza od ludzi... tylko moderator (lub jego zweryfikowany filtr treści). Oby tak dalej. Nawet głupi wcześniej czy później sie połapie, że robią go w trąbę. Za PRLu społeczeństwo w końcu uwierzyło, że tv kłamie. Teraz łudzę się, że też dojrzeje do tej prawdy. Byle szybko... czego sobie i wszystkim czytelnikom nowego ekranu życzę
 • Rosjanie myli wrak samolotu trotylem?
  Macierewicz twierdził, ze rosjanie umyli wrak, a tu taka niespodzianka?
  To co myli go nitrogliceryną z trotylem?
 • @
  Tak się zastanawiam, czy trotylem w ogóle mogli posługiwać się, w dzisiejszych czasach zamachowcy, tego kalibru?
  Czy trotyl nie jest za bardzo pospolity dla tak „eleganckiej” roboty, przecież ślady trotylu to nawet chyba psi nos wyczuje, nie mówiąc już o specjalistyczne aparaturze.
  Jeżeli zamach zrobiony byłby za pomocą trotylu, to wszystko wokół powinno być „przesiąknięte” tym specyfikiem, co z kolei byłoby nie na „rączkę” zamachowcom.
  Dlatego uważam, że chyba trzeba szukać drugiego dna, w tej wiadomości.
 • @Łażący Łazarz 11:47:47
  na potwierdzenie tych rozmów są przecież nagrania.
 • Łażący Łazarz30.10.2012 12:02:36
  Niech zacznie od zaprzestania walki z Nowym Ekranem. :-) Zauważy to na dzień dobry 1,5 mln Internautów.-


  Czlowieku bez urazy ale czy ty naprawde jestes tak glupi czy tylko glupiego udajesz?Kaczynski mialby was uwiarygadniac??podczas gdy wy promujecie wszystko i wszystkich anty kaczorowcow?Juz raz uwiarygadnial Jankiego a co z tego wyszlo top kazdy widzi.

  Ale jak trzeba byc beszczelnym aby na morderstwie prezydenta mozna sie bylo dogadywac z kimkolwiek,abstrchujac juz o tym o jakim poltorej milionie laskawy pan piszesz.

  KAZDEMU UCZCIWEMU POLAKOWI DLA DOBRA NASZEGO NARODU JAK I DLA DOBRA WLASNEGO POWINNO ZALEZEC NA UCZCIOWYM WYJASNIENIU TEJ SPRAWY JAK I UKARANIU WINNYCH A TERAZ MOZEMY TO ZROBIC TYLKO I WYLACZNIE PRZEZ KACZYNSKIEGO
  i chwalmy Boga ze nie doposcil aby obaj wsiedli do tego samolotu bo tylko jemu jako najbardziej zainteresowanemu narod moze w calosci uwierzyc i tylko on moze zapobiec rozlewowi krwi w kraju a zapewniam cie ze z tego co rozmawiam ze znajomymi to u wielu nastroje sa bardzo bojowe choc pozornie moze tego na ulicy nie byc widac.Zreszta tak bylo i w 80tym roku
 • Łażący Łazarz
  Jeszcze jedno.Sz.P kryzys w polaczeniu za Smolenskiem moze dac taki zapalnik jakiego Polska jeszcze nie znala.I radzilbym sie Wam bardziej przysluchiwac co psychologowie od zachowan spolecznych mowia
 • ZAMACHOWA HUNTA USTAMI AGRESYWNEGO ŁŻE-SZELĄGA IDZIE W ZAPARTE !!!:)))))
  .
  Andy-aandy:
  "....Wiadomość o odkryciu osadu z materiałów wybuchowych natychmiast
  przekazano do Warszawy na ręce prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta
  oraz naczelnego prokuratora wojskowego płk. Jerzego Artymiaka. Prokurator
  generalny osobiście przekazał informacje premierowi Donaldowi Tuskowi. Od
  powrotu ze Smoleńska trwają intensywne konsultacje, co dalej robić z tym
  odkryciem....."

  Marek Kajdas:
  "....W USA stan wyjątkowy i klęski żywiołowej, u nas w końcu też do tego
  dojdzie, przecież PO nie odda władzy PiS-owi. Maksimum to zgoda na rząd
  techniczny i taki deal chyba już został ustalony w salonach, a nas
  czarują obie strony....."
  ==============================================

  Żadnych dymisji ani rządu technicznego na razie nie będzie - bo

  najwyraźniej putin nakazuje matołowi jeszcze się bronić !!!

  Już widać, że rezim podjął decyzję - zażarcie i tak jak dotąd iść

  w zaparte i załgiwać na wszystkie mozliwe sposoby oczywisty dla

  każdego średnio-inteligentnego Polaka ZAMACH w Smoleńsku !!!!

  Na sPOtkaniu z proqurwatorami Matoł najprawdoPOdobniej

  taką własnie linię obrony/ataku ustalił w walce o utrzymanie koryta :)))))


  Agesywny, wyraźnie naćpany proqurwator Zły-Szeląg :)))

  o mało co nie nie rzucił się do bicia dziennikarzy :))) tak zawięcie

  załgiwał plącząc sie przy tym logicznie :))

  Na POczątku ogłosił, że nie znaleziono żadnych materiałów wybuchowych

  i, że zamach jesy wykluczony :)))) - po czym oświadczył, że PObrano

  tylko próbki z wraku i, że dopiero badania labolatoryjne (wyniki dopiero

  będą za pół roku :)))))

  będą mogły POtwierdzić albo wykluczyć materiały wybuchowe :)))

  Tak już więc jest pewnym, że sam Matoł na konferencji prasowej

  o 16:00 zaatakuje jak dziki Jarosława Kaczyńskiego i będzie bronił

  łże-przyczyny - "pijanych polskich pilotów", którzy według niego

  byli POwodem zamordowania 96 Polaków w tym Wielkiego

  Prezydenta Polaków Lecha Kaczyńskiego.
 • @widziane z USA 15:48:30
  Nie musi uwiarygadniać, wystarczy, że PiS i należąca przez niego GP nie będzie atakować paszkwilami. Tak jak nie atakują wiekszości portali. Co sprawia, że czują się tak zagrożeni przez malutkie NE wstosunku do tej partii i jej sympatyków oraz koncernu GP?

  Doprawdy, niedługo popadnę w megalomanię ;-)

  Niech walczą o wyborców a nie z wyborcami. Taka rada.
 • Ciekawe oświadczenie Rzeczpospolitej
  Własnie się ukazało:

  http://www.rp.pl/artykul/459542,947468-A-jednak-nie-mozna-wykluczyc-materialow-wybuchowych.html
 • ...
  http://img28.imageshack.us/img28/9554/ghghmw.jpg
 • Wysreaszyli sie !!! jest dementium na LONEcie cy5rk trwa dalej z manipulacja
  i oglupianiem medialnym ludzi
  zobacz

  http://wiadomosci.onet.pl/katastrofa-smolenska,5292062,temat.html
 • nie macie wrażenia
  że nie wyszła prowokacja ze zdjęciami, to zrobiono dzisiejszą akcję aby JK w końcu wybuchł emocjonalnie..o to chodziło?..wiedzieli że prokura wojskowa to zdementuje
 • @slapek 14:57:20
  zobacz tu: finka 13:39:55

  Oj będzie gorąco 11-go i martwi mnie, komu to może być na rękę...
 • @Wyrzutek 16:42:23
  napisał:
  "że nie wyszła prowokacja ze zdjęciami, to zrobiono dzisiejszą akcję aby JK w końcu wybuchł emocjonalnie..o to chodziło?"

  Przecież wiedzieli, że Macierewicz ma już wyniki badań...

  Macierewicz dla wPolityce.pl: Przeprowadziliśmy własne badania za granicą. Ich wyniki są tożsame z opisanymi przez "Rzeczpospolitą"

  Zamawialiśmy badania pirotechniczne i chemiczne. Dysponujemy wynikami. Niedługo zostaną one przedstawione opinii publicznej. ich wynik jest tożsamy z dzisiejszą publikacją, choć oczywiście materiał badawczy był nieporównanie skromniejszy.

  ———————
  Zob.: http://salski.nowyekran.pl/post/78301,macierewicz-dla-wpolityce-pl-przeprowadzilismy-wlasne-badania-za-granica-ich-wyniki-sa-tozsame-z-opisanymi-przez-rzeczpospolita
 • Łażący Łazarz30.10.2012 16:23:40
  Ja tylko stwierdzam fakty to co robicie i kazdy nawet slepiec moze to zobaczyc jak promujecie kazdego kto jest anty-kaczorem.Ja nie widze zeby GP z wami walczyla a juz napewno nie jest ona powiazana z Kaczynskim.To tak jakby Mi zarzucic ze jestem pisowcem bo domagam sie uczciwego miedzynarodowego sledztwa Smolenskiego.Kaczynski juz kiedys szukal sojusznikow jak Janke.Moze nie tyle sojusznikow co mial nadzieje na uczciwosc z ich strony a mozna sprawdzic tagze ze prawie cala gazetka wybiorcza tam bloguje.Ewenement na skale blogerska aby dopuszczac etatowych propagandzistow do portalu spolecznosciowego czyli przedluzenie propagandy w Polskim wydaniu.I tak kolujecie te ludziska ze sa tak zakreceni ze nie maja juz pojecia co sie dzieje i najwieksza bzdure propaganda moze im wmowic
 • @widziane z USA 15:48:30
  I to jest sentencja tego o czym mówię tu i nie tylko tu!! Tą prosta prawdę rozumie każdy średnio inteligentny człowiek..a adminów NE za idotów nie uważam..A jesli nie, to pytanie dlaczego Pan Opara i Pan Łazarz jeżdżą po PiSie i Jarosławie Kczyńskim jak po łysej kobyle jednocześnie co rusz wymyslając jakieś głupie konstrukcje polityczne..Komu przez to służycie? Polsce? na pewno nie! To samo robi Janke tworzac jakąś nową Unię Wolności czy coś w tym rodzjau..NE obrósł w róznego rodzaju podejrzanych typów którzy nic innego nie robili i nie robia oprócz atakowania PiS i to bez względu na poruszany temat!! Iluż palantów sie tu przewineło!! Brzydko się bawicie Panie Łazarz, Panie Opara!! Kiedyś ta zabawa się skończy i zostaniecie obnażeni, bez gaci z fjutami na wierzchu!
 • I co?
  Psu na bude były Wasze teorie spiskowe.
  Rzepa się wycofała z porannych sensacji i przeprosiła, tylko Macierewicz i Kaczyński wyszli na idiotów.
 • @widziane z USA 17:01:18
  ...kolego doskonale cię rozumiem , ale na niezależnej.pl nasze blogi.pl panuje żydowska cenzura a to mi się nie podoba bardziej....na dowód...
  http://trybeus.nowyekran.pl/post/76764,nasze-czyli-kogo
 • TUSSK ZAPOWIEDZIAŁ ZAMORDOWANIE KACZYŃSKIEGO ????
  .
  Tusk: "Nie sposób żyć w jednym państwie z osobami takimi jak Kaczyński"

  Jak było do przewidzeni na konferencji po 16-tej Tusek jadowicie

  zaatakował Kaczyńskiego (ku uciesze "patriotycznych"

  wsioków z NE co po cichu popierają POlszewię i zacierają ręce).

  Nikt się jednak nie spodziewał, że ten nygus, najprawdopodobniej,

  zapowiedział próbę zamordowania Jarosława Kaczyńskiego !!!!!

  Była to analogiczne przesłanie POdobne do tych jak ogłaszano

  w przesłości:

  "Prezydent gdzieś poleci ....", "Dorżniemy watachy ...." czy

  "Należy upolować i wypatroszyć Jarosława Kaczyńskiego" !!!

  Taką jadowitą i zdecydowanie na poważnie wypowiedzianą goźbę Matoła

  Autentyczni Polacy muszą brać bardzo poważnie !!!!!!!!
 • @trybeus 17:09:40
  ...i też jestem pisowcem i będe głosował na Jarosława...ale żydowstwo wchodzi już wszędzie, a na NE jeszcze nie ma takiej cenzury i można sobie popisać, tam już niestety nie , bo cedzą ...pozdr
 • @grzesiekZ 17:17:31
  ...przebiegły jesteś ruski trolu...skończ z tą rusofilią...
 • @Marek.Lipski 16:47:07 - Nie Kpij z Inteligentych Blogerów na NE !:))))
  .
  Marek.Lipski:
  "W obronie NE,Panow Opary.pracownikow NE w tym Łażący
  Łazarz.Media w Polsce maja strach,tak samo wy piszacy bez nazwisk
  a ekipa NE,przekazuje informacje, ktore sa zakazane .....
  ...... Oni niestety z NE ryzykuja zyciem gdyz podpisuja
  sie wlasnym nazwiskiem....."
  =================================================

  Nie rób sobie jaj :))) i nie kpij z inteligencji MYŚLĄCYCH

  blogerów na NE !!:))))

  Przypomnij sobie i pomyśl osoiołku

  Czy swoim życiem ryzykował Popiełuszko czy "swój człowiek ubekistanu"

  Bolek ??:))) Czy swoim życiem ryzykował Lech Kaczyński czy "swój

  człowiek ubekistanu" Michnik ??:))) Czy PIS został stworzony przez ruskie

  służby specjalne czy PO, SLD, PSL i RUPA ???:)))

  Czy GP została stworzona przez ruskie służby specjalne czy tvn,

  GWno, polsat, onet ???:))) itd itd.
 • @grzesiekZ 17:17:31
  dla mnie to brzmi rozsądnie:

  //Przyjmijmy do wiadomości, że ten przekaz jest w 100% zaakceptowany przez Rosjan, bo nie da się pogodzić tez o zacieraniu, niszczeniu, ukrywaniu, niedopuszczaniu, z nagłym ujawnieniem tak kluczowego dowodu, chyba, że chcecie mnie Państwo przekonać, że nasze „lisy” z prokuratury „znów” przechytrzyły Putina i jego służby. Jeśli tak, to najpierw im się przyjrzyjcie...//

  http://naszeblogi.pl/33433-trotylem-y-nitrogliceryna

  Pozdrawiam
 • To jednak był trotyl
  - Zleciłem badania fragmentu z Tu-154 jednemu z ośrodków naukowych w USA. Badania odczynnikowe wykazały obecność trotylu – mówi nam Stanisław Zagrodzki, bliski Ewy Bąkowskiej, ofiary katastrofy pod Smoleńskiem.

  Ustalenia amerykańskich naukowców są niezwykle istotne w związku z badaniem próbek pobranych przez polskich specjalistów w Smoleńsku. Aktualnie są one badane. Wiadomo, że urządzenia, którymi się posługiwali, wykazały na miejscu katastrofy bardzo silne stężenie substancji wschodzących w skład materiałów wybuchowych m.in. trotylu.

  http://niezalezna.pl/34347-jednak-byl-trotyl
 • @trybeus 17:21:21
  .
  grzesiekZ:
  ".......Jak mam być szczery, to trochę mnie to wszystko śmieszy... Wy
  podniecacie się, że znaleziono szczątki trotylu, a niedawno w radiu słyszałem,
  że na pewno tam trotylu nie było...
  W takim razie pytanie? Czy to od obecności tego trotylu będzie zależeć
  Wasze przekonanie, czy był to zamach, czy nie?........"

  trybeus:
  "@grzesiekZ 17:17:31
  ...przebiegły jesteś ruski trolu...skończ z tą rusofilią..."
  ==================================================

  Ruski trol nigdy nie jest ani mądry ani przebiegły !:))))

  i prawdopodobnie dlatego trafia z tą swoją idiotyczną argumentacją

  do polskich lemingów :(((

  Których pewnie też przekona "wycofanie się" Rzepy z

  prawdy, którą ogłosiła Polakom dzisiaj rano !!!

  Więcej niż pewne jest, że właściciel Rzepy dostał od Matolskiej Hunty

  "proPOzycję nie do odrzucenia" :))))))
 • @Diabelsky 17:09:07
  npisał:
  "tylko Macierewicz i Kaczyński wyszli na idiotów."

  ZA TO SAM JESTEŚ TYLKO ŚMIECIEM — ROSYJSKIM AGENTEM!

  *
 • @Łażący Łazarz 16:24:18
  Macierewicz ma informacje o materiałach wybuchowych to niech je teraz ujawni.
  Bo na razie to ktoś z nas robi idiotów.
 • @grzesiekZ 17:17:31
  napisał:
  "dźgnęli swoją teściową 7 razy nożem?"

  A więc uważajcie tow. @grzesiekZ — bo za 8 razem to sami możecie się nadziać na ten nóż...

  *
 • @grzesiekZ 17:44:09
  napisał
  "Więc powiem krótko: nie pierdol pan!"

  A ja żegnam za bolszewickie chamstwo...
 • @grzesiekZ 17:44:09
  .
  grzesiekZ:
  ".....Owszem, GP, PiS nie zostały stworzone przez ruskie służby, ale podrap
  się w głowę i pomyśl przez jakie w takim razie i czyje interesy reprezentują?
  Bo przecież nie polskie!
  A GW i TVN - to też na pewno rosyjskie. Ty jesteś zdrowy na umyśle?
  Michnik i Walter Rosjanami...
  Szkoda mi słów, nie dam rady pisać, bo zwymiotuję!......"
  ===================================================

  Zapowiadasz, że zwymiotujesz a przecież cały czas to robisz :))))

  Jako śmierdząca ruska onuca uraczyłeś swoimi wymiotami

  to polskojęzyczne forum odwiedzane w imię OBRONY PRAWDY

  także przez Szlachetnych Autentycznych Polaków !!!!!


  PS
  Dlatego zakladam maskę gazową, kiedy odpowiadam takim

  wymiotnym żygaczom jak ty :))))))
 • @grzesiekZ 17:44:09
  ...MASZ TU WUJKA AAADASIA ...WIDZISZ JAK ZAPIERDALA PA RUSKI...
  http://www.youtube.com/watch?v=64Ruhf2gnSs
 • Dziwny jest całkowity brak rzetelności ludzi odpowiedzialnych za całą aferę.
  Myślę, że ktoś zrobił w redakcji całkowicie idiotyczny dowcip. Podrzucił jakiemuś ciągle opowiadającemu o zamachu taka informację a ten natychmiast w to uwierzył. Dziwi jednak, że w redakcji nie było na tyle mądrego, by sprawę najpierw sprawdzić.
  Choć patrząc na sytuację w kraju może i być to robota celowa, podsycająca atmosferę w kraju. Najpierw mieliśmy całkowicie niesmaczne zdjęcia ofiar, teraz tę sprawę. Komuś musi mocno zależeć, byśmy wzięli się za łby.
 • @trybeus 18:02:29
  ...po rusku to się ciul nawet nie zająknie...
 • @Andy-aandy 17:51:09
  Dałeś mu bana?
 • @Zawisza 18:06:28
  napisał:
  "Podrzucił jakiemuś ciągle opowiadającemu o zamachu taka informację a ten natychmiast w to uwierzył"

  Najpierw wypada przeczytać choć parę linijek w tekscie i parę komentarzy.

  A dopiero potem wypisywć swoje bzdury nie mające żadnego związku z dyskusją...
 • @trybeus 18:07:18
  Po francusku też się nie jąka. To znaczy, że agent francuski? Za komuny też trzeba było się ukrywać ze znajomością języków obcych. Niczym się nie różnicie od komuchów.
 • @Andrzejek 18:16:50
  ...andrzejek, a ty to kto ? ...kolega grzesia..hę
 • @trybeus 18:20:00
  Nie. Zwyczajnie jestem ciekawy czy dostał bana i z jakiego powodu.
 • @trybeus 17:13:12
  Powala mnie zdziwienie iż ludzie nie mogą sobie uświadomić ze z partią
  i polityką jest tak jak z jedzeniem. Jedni lubią szynkę a drudzy
  polędwice. Żadna ze stron nie raczy się zapytac dlaczego taki smak wybiera. Co śmieszniejsze obie strony jedzą gdyż głód dokucza.
  Ja PiS-u nie popieram i całkiem w tym wielkiej afery nie widzę. Po prostu
  mam inny pogląd na Polskę a poza tym nie lubię jak Żydzi w Polsce myślą po "semicku".
  Przykład pana doświadczeń z innymi portalami odzwierciedla całą prawdę naszego politycznego zaplecza (także i PiS). Najgorszym jest iż nawet o tym nie wiedząc jesteśmy wciągani w lichwę i żydowskie interesy.
  Mówiąc o liście przebierańców miejmy świadomość ze to jest tylko czubek góry lodowej. Osobiście nosze nazwisko znane już w pierwszych
  stuleciach naszej krainy. Końcówką "wski" się szczycę gdzie "w" literka
  w znaczeniu definitywnie przesądza ze nazwisko od nazwy majątku ziemskiego pochodzi a nie przywary. (Bardzo rzadko o tym mówią i to nie bez przyczyny). Trochę czasu temu zrobiłem sobie testy DNA które ukazały ze Słowianinem jestem. A potrzebne mi to było gdyż szukając zagranicznych śladów moich przodków natrafiłem w Argentynie na kilka rodzin o tym samym nazwisku i o dziwo są to rodziny typowo żydowskie! Ile się naszukałem o tych ludziach historii to tylko ja wiem lecz nic nie wskórałem, skąd przybyli lub z jakiej gałęzi pochodzą (przecież jak żydówka ładna to facet także zgłupieje a nazwisko przechodzi). No ale śladów mojej rodziny u nich nie znalazłem lecz tylko
  nazwisko. I tak to jest z naszą historią i polityką. Nigdy nie wiesz kiedy jakąś gałąź znajdziesz którą jakoby huragan zerwał i ot tak sobie do innych krain poleciała aby na twoje konto ogień w czyimś gospodarstwie rozpalić!
 • @Andrzejek 18:21:23
  ...no to ci powiem ...śledzę tego gościa od początku jego działalności na NE i wiem że ma zapędy ruskie... taki swoisty obrońca ruskiej kultury ...bo kiedyś tam wypił sobie z jakimiś ruskimi luzakami i stwierdził ,że rosjanie to lud morowy i ze wszechmiar uczciwy ....teraz łazi wszędzie i opowiada pierdoły jak to w rosji dobrze ,jaka demokracja i jak wielce kwitnie tam wiara...notabene sigma też go wypieprzyła ze swojego bloga...
 • @Stara Baba 18:23:22
  ...żyd mieszkający w polsce od zawsze może czuć się polakiem z całego serca ...ale na sprawy żydowskie zawsze będzie czulszy i tu jest problem ...a niestety na tych wysokich szczeblach zawsze zasiadają ci "czulsi"...pozdr
 • @trybeus 18:29:49
  Dobrze by było jakby właściciel bloga się wypowiedział a nie Ty. Nawet nie wiem czy w jego imieniu.
  Tak czy inaczej, kiszenie się we własnym sosie jest nierozwojowe. Mam nadzieję, że Andy-aandy nie zachowuje się jak cenzor lancelot.
  nadal nie wiem czy dostał bana.
 • KLASYCZNY ZAMACH STANU
  TO MI WYGLADA NA NORMALNY ZAMACH STANU I PRZEJECIE WLADZY PRZEZ KONKURENCJE POLITYCZNA ....CO TU PISAC WIECEJ ZA TO JEST TYLKO JEDNA KARA ...
 • @Andrzejek 18:43:56
  ...oczywiście, napisałem to w swoim imieniu ...a jego zapytać możesz na PW...pozdr
 • Kaczyński odpowiada na atak Tuska: „Nie wiem czy chce mnie zamordować, czy ograniczy się do banicji”.
  *
  Kaczyński odpowiada na atak Tuska: „Nie wiem czy chce mnie zamordować, czy ograniczy się do banicji”.
  Mamy własne źródła informacji.,,,

  Całkowicie podtrzymujemy swoje zdanie, ale w tej chwili najważniejsze jest odniesienie się do tego, co powiedział Donald Tusk. Mianowicie, że ze mną nie można sobie ułożyć stosunków w jednym państwie
  - powiedział Jarosław Kaczyński po spotkaniu z Prokuratorem Generalnym, Andrzejem Seremetem.

  Nie wiem czy pan Tusk chce mnie zamordować, czy ograniczy się do banicji. Te słowa wykazują jak bardzo się denerwuje, jak bardzo jest przerażony. Bo wie, że prawda i tak wyjdzie na jaw. I wtedy to on znajdzie się w niesłychanie trudnej sytuacji
  - dodał lider PiS.

  Podkreślił, że oświadczenie „Rzeczpospolitej”, która częściowo wycofała się ze swych ustaleń o śladach materiałów wybuchowych we wraku Tu 154-M, nie zmienia opinii PiS.

  No cóż, to tylko jest określenie kondycji polskich mediów. Ze smutkiem to przyjmuję, ale jeszcze raz potwierdzam co mówiliśmy.

  Mamy własne źródła informacji. Te opinie były całkowicie jednoznaczne. Nie chodziło o nic innego, tylko o materiały wybuchowe. Zostały stwierdzone przy pomocy urządzeń, które bardzo rzadko się mylą
  (...)

  ——————————
  Za: http://wpolityce.pl/wydarzenia/39594-kaczynski-odpowiada-na-atak-tuska-nie-wiem-czy-chce-mnie-zamordowac-czy-ograniczy-sie-do-banicji
 • @Andrzejek 18:43:56
  napisał:
  "nadal nie wiem czy dostał bana."

  Dostał. Za menelskie chamstwo.

  Do mnie przychodzi się po to, by kulturalnie rozmawiać — a nie używać języka spod budki z piwem, czyli miejsca gdzie się zdobywało wykształcenie...

  Nie pozwolę na chamskie obrażanie moich gości na moim blogu...
  *
 • @Andy-aandy 17:40:52
  jak to rozpoznałeś, ze jestem ruskim agentem, żydem, masonem i lemingiem?
 • "Rzepa" usunęła zwrot "pomyliliśmy się pisząc dziś o trotylu i nitroglicerynie".
  *

  "A jednak nie można wykluczyć materiałów wybuchowych"

  "Rzeczpospolita" z opublikownego wcześniej oświadczenia nt. swojego artykułu o trotylu odnalezionym na wraku TU-154M — usunęła zwrot "pomyliliśmy się pisząc dziś o trotylu i nitroglicerynie".

  Cały tekst pojawił się ponownie wieczorem na stronie "Rzepy" w nieco zmienionej formie i bez "pomyliliśmy się"...

  Za: http://www.rp.pl/artykul/459542,947468-A-jednak-nie-mozna-wykluczyc-materialow-wybuchowych.html
 • @Diabelsky 19:19:31
  napisał:
  " to rozpoznałeś, ze jestem ruskim agentem, żydem, masonem i lemingiem?"

  Wystarczy popatrzeć na nick — i już wiadomo z kim ma sie do czynienia.

  Apage satanas!
 • @Andy-aandy 19:37:34
  ...cholera no to już ...po rzepie...pozdr
 • Dwa wydania "Rz" - Wyjaśnienie redakcji
  *
  Drodzy Czytelnicy,

  Informacje, zawarte w dzisiejszym tekście „Trotyl na wraku tupolewa", dziennikarze „Rz" sprawdzali wczoraj do późnego wieczora. Dlatego materiał ten ukazał się tylko w części wydania „Rzeczpospolitej".

  Czytelników, którzy nie znaleźli tych informacji w naszej gazecie, serdecznie przepraszamy i proponujemy pobranie z naszej strony www plików PDF z aktualnymi tekstami smoleńskimi.

  Obiecujemy też, że w następnych dniach – zarówno w wydaniu papierowym, jak i internetowym - będziemy rzetelnie i wyczerpująco opisywać nowe fakty w spawie katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku.

  Redakcja „Rzeczpospolitej"

  Do pobrania:

  Strona główna

  Druga strona

  Strona A5

  ———————
  Za: http://www.rp.pl/artykul/10,947371-Dwa-wydania--Rz----Wyjasnienie-redakcji.html

  *
 • Autor
  A ja myślę, moi drodzy, że po raz kolejny wpuszczono nas w maliny. Ci którzy manipulują nami mają świadomość, że za chwilę faktów, które wyjdą na jaw nie da się zamieść pod dywan. Ale da się zdezawuować komentując: " kolejna rewelacja prasy, zaraz pewno zdementują, tak jak było z trotylem..."
  A po drugie pięknie ta afera przykryła "samobójczą" śmierć Pana Musia.
  A po trzecie, Pan Kaczyński, który ostatnio tak roztropnie punktował donalda, merytoryczną walką, dał się sprowokować a o to między innymi chodzi.
  Trzeba społeczeństwo straszyć, że wszystko poza donaldem jest gorsze, nawet jak donald jest niefajny to zobaczcie jaki ten Kaczyński jest!
 • @oddaj.latarke 19:59:53
  czeka czekaj ja Ci poświecę:)

  W męndiach ani śladu po zmarłym Pilocie Remigiuszu Musiu.
 • I PO CO TO TV OGLĄDAĆ :)))) Już o 09:26:05 było wiadomo że :)))))
  "A TU-SK 154 " wyndzie" i zaśpiewa na konferencji prasowej :
  Nic się nie stało .... Polacy nic się nie stało....:)))
  Ślady trotylu znaleźli na wraku Tu-154M polscy biegli w Smoleńsku

  prof.doc.hab.inka1 30.10.2012 09:26:05 "


  Ale zajrzałam tu jeszcze co by komenty poczytać i uśmiałam się jak norka .

  "......a niedawno w radiu słyszałem,
  że na pewno tam trotylu nie było...."

  :)))) NA LEMINGI TWARDOGŁOWE ŻADNEGO SPOSOBU NIE MA :)))
  Jak takiemu w "RADIU JEREWAŃ abo WSI 24 " powiedzo :))) to już wiadomo że prawda :)

  http://www.rodaknet.com/IMAGES/rp_art_4683.jpg


  A gwoli sprostowania :
  "Gmyz: podtrzymuję to, co napisałem!"
  Cezary Gmyz, autor tekstu w "Rzeczpospolitej", mówi w rozmowie z portalem Niezalezna.pl, że podtrzymuje tezy swojego głośnego artykułu

  http://niezalezna.pl/34350-gmyz-podtrzymuje-co-napisalem

  Pozdrawiam:)
 • @prof.doc.hab.inka1 21:08:37
  http://gorojanin-iz-b.livejournal.com/57404.html


  http://kefir2010.wordpress.com/2012/10/17/drastyczne-zdjecia-ze-smolenska-bez-cenzury/
 • @antysowiet 10:47:25
  ciekawa sprawa z tymi parami,

  a może ciała zamieniają PO ekshumacji ?
 • @lord 22:12:05
  Widziałam te zdjęcia
  zaraz jak jak się zrobiło o nich głośno
  i po obejrzeniu tych pierwszych byłam chora przez 3 dni .
  To nie na moje nerwy .
  Upokorzenie jakie nam po raz kolejny fundują "czekiści" z KGB
  publikując te zdjęcia są dla mnie jak wymierzony policzek.
  Ale dzięki bo gdybym ich nie widziała
  na pewno chciała bym je obejrzeć.
 • @Marek Kajdas 13:45:42
  przecież, jeśli są ślady trotylu, to raczej oskarżają stronę polską !?
 • @interesariusz z PL 22:26:19
  Nadzwyczaj interesujące spostrzeżenie:)))) że co to niby tylko Polacy potrafią wyprodukować trotyl /jak niegdyś proch Chińczycy:))) / ?
 • @prof.doc.hab.inka1 22:25:59
  Ale o tej drugiej serii 7 zdjęć jakoś cisza.
 • @lord 22:41:17
  To prawda mimo to ja o nich słyszałam
  ale nawet nie zadałam sobie
  /po tych pierwszych /
  trudu żeby je wyszukać.
  NIE MOGĘ (:
 • @Prof.oszołom 08:59:51
  To by potwierdzało wybuch. Resztki Tu-154 do tej pory jeszcze spadają na ziemię ;)

  A tak poważnie. Czy ktoś wierzy w to, że przeszukano starannie teren i do tego na metr czy dwa w głąb ziemi?
 • Czy ja śnię?
  Po pierwsze czy próbki pobrane są w Polsce, czy przyjechały od razu po jakże "wczesnym" pobraniu? Jeżeli choć jeden rusek przebywał z nimi sam na sam choć minutę... to są podmienione. Do tego "nasi" to niekonieczne nasi i ktoś też może zdradzić, podmienić próbki.

  Czas zrobił swoje, a przecież wrak poddawano różnym zabiegom, myciu itd może też inne czyszczenie. Jeżeli próbki zostały w Rosji i czekają na "procedury", to pozamiatane i wyjdzie że to jednak mydło&powidło, a nie trotyl. Podmienią, zniszczą, sfałszują jak wszystko wcześniej. Poza tym czy próbki były z wraku który był owym samolotem, czy chociaż to ustalono...

  Dlaczego badanie próbek ma potrwać pół roku? Przypuszczam że to robota najwyżej na kilka dni, a raczej godzin, ale niech będzie tydzień, dwa tygodnie bo jest ich sporo. Zatem mataczenie jak byk! Za pół roku to będzie po grudniowym końcu świata, po III wojnie światowej i światowym kryzysie, a cała opozycja będzie ułożona w dołach po szczepieniu na grypę, czy innym sposobie "czyszczenia sceny politycznej". Za to Klopotowski sprowadzi sobie obrzezane elity z Izraela.

  Wreszcie nowa narracja tłumacząca trotyl gdyby się okazało jednak że badania to wykażą, bo na razie skutecznie sprawę odwleczono. PiS przegrał dzisiejszą wojnę, Kaczyński też, zrobią z niego wariata po raz kolejny. Brawo Macierewicz, operacja udana znowu. Czuję że zaczną się procesy, paragrafy zawsze się znajdą, choćby mowa nienawiści na mniejszość niemiecką - czyli oskarżenia wobec Tuska.

  Nowa narracja to żołnierze latający tutką na misje obsypani trotylem od stóp do głów. I po sprawie. Mieli rzekomo styczność z wybuchającym trotylem, alibi doskonałe dla PO. Wystarczające żeby sprawę umorzyć.

  Przekaz dnia o trotylu z II wojny zaczyna być wycofywany. Rosjanie wspomnieli też o terrorystach, tak jakby co. To że z Iranu to oczywista oczywistość, zemsta za tarczę USA, czyli rotacyjne makiety przestarzałych rakietek i rotacyjne nieuzbrojone F-16 made in USA.
 • @prof.doc.hab.inka1 22:33:36
  jeden wojuje pałą, drugi dzidą,

  jak się znajduje pałę, no to kogo się podejrzewa, no kogo ?
 • @Marek Kajdas 23:08:10 "cała opozycja będzie ułożona w dołach po szczepieniu na grypę, "
  no i nie ma co ich żałować,

  sami głosowali za wprowadzeniem przymusowych szczepień bez kotroli jakości szczepionek.
 • CIEKAWE WARTO RZUCIĆ OKIEM
  http://vod.gazetapolska.pl/2650-antoni-macierewicz-obecnosc-materialow-wybuchowych-potwierdzaja-inne-zrodla
 • @ALL
  http://www.youtube.com/watch?v=eMTxtWL66Ko&feature=player_embedded
 • @Marek.Lipski 23:37:33
  .
  Marek.Lipski:
  "....@Zbigniew-Grzymski 17:25:Bawisz sie swietnie?
  Gratuluje.Zapytaj politykow w Polsce o PZPR,SD,ZMS
  Ktory z politykow nie byl
  w PZPR,ZMS,w organizacjach
  pod patronatem pieknego tak
  jak ty PRL?................."
  =====================================

  Beztalentny, maniakalny wierszokleto i grafomanie :)))

  nie osądzaj polskojęzyczny krypto-faszysto innych według siebie !!!

  Ten twój bełkot pisany niegramontnym wierszem :)) którym zaśmiecasz

  NE, to echo twojej PZPR-owskiej nowo-mowy na partyjnych spędach,

  na których zgredzie-sklerotyku krzyczałeś Stalin! Stalin! Stalin! :))))
 • Antoni Macierewicz: obecność materiałów wybuchowych potwierdzają inne źródła.
  *
  Mamy informcje o odnalezieniu przez prokuraturę bardzo licznych śladów świadczących o obecności materiałów wybuchowych na wraku TU-154M...

  Nie ulega wątpliwości, iż świądczą one o eksplozji, która zniszczyła ten samolot.

  Słyszę bezczelne KŁAMSTWA PROKURTOWA SZELĄGA... Prokuratura okłamuje społeczeństwo. To jest oszustwo!

  Pan premier sam się może udać na emigrację — już dość zaszkodził..
  *

  http://vod.gazetapolska.pl/2650-antoni-macierewicz-obecnosc-materialow-wybuchowych-potwierdzaja-inne-zrodla
 • Sprawa zatacza szersze kolo.
  Sprawy zaszły daleko. Jeżeli to prawda, czy chcieli czy nie, Ameryka została w sprawę wmieszana!
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Gazeta-Polska-Codziennie-Amerykanie-potwierdzili-obecnosc-trotylu-na-wraku-Tu-154M,wid,15054065,wiadomosc.html?ticaid=1f709
 • I jeszcze to zdecydowanie bardziej zachowawcze
  /być może ze względu na grasującego samobójcę /
  ale również warte uwagi.
  http://www.youtube.com/watch?v=F_bignArk5s&feature=player_embedded
 • Już wyczyścili
  "W materiałach nie ma żadnej wzmianki o pozwoleniu na zejście na 50 metrów - podkreślił Lasek. "

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Maciej-Lasek-na-nagraniach-nie-ma-zadnej-wzmianki-o-pozwoleniu-na-zejscie-na-50-metrow,wid,15054002,wiadomosc.html?ticaid=1f70a
 • @circ 09:56:53/"Mam coraz większe przekonanie, że zamach zrobili "Polacy'' z obozu sowiecko-niemieckiego."
  w tej jednej z az czterech "katastrof lotniczych ostatnich lat polskie sily zbrojne stracily ponad 40 wysokiej klasy oficerow, w tym 12 generalow, tym razem az 10(!).
  po braku reakcji nato i dziwnym zachowaniu "roznych panstw zachodnich" teraz to chyba tylko slepi nie widza kto maczal w tym lapy i kto na tym skorzystal.
 • @circ 09:56:53
  .
  circ:
  "Mam coraz większe przekonanie, że zamach zrobili "Polacy''
  z obozu sowiecko-niemieckiego.
  PO ich tylko kryje, bo oni wynieśli PO do władzy."
  ===============================================

  Cytat: "PO ich tylko kryje"

  Zamiast silić się na oryginalność wypowiedzi i przez to

  nieudolnie i idiotycznie odciążać Matoła i jego POlszewicką bandę,

  która bezpośrednio była zaangażowana w przygotowaniach do zamachu -

  POmyśl ptasio-móżdżkowa istoto:

  - o tajemnej naradzie matoła i małpiszona w cztery oczy przy szumie fal

  na molo 1 września 2009 w Sopocie !!

  - o przygotowywaniu rozdzielenia wizyty w Katyniu już

  w grudniu 2009 roku a potem na wiosnę 2010 roku przez

  tuskowych urzędasów-przydupasów, szpiegów (turowski) i putinowskich

  wysłanników i prowokatorów (ambasador rosji w Warszawie)

  Poczytaj jak Komoruski na początku 2010 brał udział w

  wystawianiu Prezydenta Polaków Lecha Kaczyńskiego putinowi.

  Nie mówiąc o Klichu, który zachęcał całą generalicję do lotu do Katynia

  deklarując, że sam też leci !!!

  PS
  KONIECZNIE DOKŁADNIE PRZECZYTAJ NAIWNA ISTOTO PONIŻSZY
  TEKST JEŻELI DASZ RADĘ COŚ POJĄĆ TO MOŻE COŚ ZROZUMIESZ:
  http://lazacylazarz.blogspot.com/2010/06/gruppenfuhrer-kat.html
 • kolejne typowo bolszewickie zagrania postsowieckiej prokuratury PRL-bis...
  *
  Rzecznik prokuratora generalnego przypomniał, że badania, które prowadzili polscy biegli i prokuratorzy w Smoleńsku, były badaniami realizowanymi w ramach wniosków o pomoc prawną.

  - Polscy prokuratorzy zabezpieczyli określone próbki, które obecnie znajdują się w Rosji, są oplombowane i opieczętowanie, (...) Rosjanie nie mają do nich dostępu. Te próbki (...) w ramach pomocy prawnej trafią do Polski - powiedział Martyniuk.

  Dodał, że może się to stać za pół roku, lub wcześniej, ale badać je będą tylko polscy eksperci.
  *

  Kolejny postbolszewicki cyrk dla odmóżdżonych przez "GWno" idiotów...
  Czyli "próbki" "oplombowane i opieczętowanie, (...) Rosjanie nie mają do nich dostępu." A także, iż "trafią do Polski" i... "może się to stać za pół roku"....

  Dlaczego za pół roku — nie jutro?????

  Takie nieprzytome łgarstwa tych zwyrodniałych kanalii w mundurch WP, to jest coś nieprawdopodobnego...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej