Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
832 posty 5387 komentarzy

Serendipity

Andy-aandy - Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... ———————————————— Ekstraktem komunizmu i jego naturą, tak samo jak naturą każdego komunisty i lewaka są: nienawiść, mord, rabunek, okrucieństwo i donos

Wniosek o umorzenie sprawy policyjnego bandyty Karola C. przed Marszem był sygnałem dla policyjnych band: "Można masakrować uczestników Marszu"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Taki wniosek prokuratury o umorzenie sprawy policyjnego bandyty Karola C. na kilka dni przez tegorocznym Marszem — był wyraźnym i czytelnym sygnałem dla policyjnych band, że “można masakrować uczestników Marszu”!

 

 

Wniosek o umorzenie sprawy policyjnego bandyty Karola C. przed Marszem był sygnałem dla policyjnych band: "Można masakrować uczestników Marszu"

 

Zdaniem prokuratury wnioskującej o taką nagrodę dla tego bandyty z policji — Karol C. złożył obszerne wyjaśnienia, przyznał się do winy, a podczas ubiegłorocznego Marszu Niepodległości był zdenerwowany… Ten policyjny bandyta ponoć był niekarany, prowadzi „ustabilizowany tryb życia” i ma nienaganny przebieg służby w policji. Sprawa miałaby zostać umorzona na rok próby, a policjant musiałby zapłacić jedynie 500 złotych na wybrany cel społeczny.

Policjant Karol C. z policyjnej jednostki mjącej sprowokowć zamieszki — podczas ubiegłorocznego Marszu Niepodległości, kopał po głowie i wielokrotnie użył gazu łzawiącego przeciwko jednemu z przechodniów na ulicy. Osoba ta została potem zatrzymana przez policję — a przez Karola C. oskarżona o… naruszenie nietykalności osobistej policyjnego tego bandyty oraz skazana na karę więzienia…

Z wczorajszych zajść oraz ataków policyjnych grup prowokujących starcia na uczestników Marszu Niepodległości jasno wynika, że wniosek prokuratury o umorzenie sprawy policyjnego bandyty Karola C. na kilka dni przez Marszem — był wyraźnym sygnałem dla policyjnych band, że “można masakrować uczestników Marszu”!


 

10-letni chłopiec pobity przez policyjnych bandytów w czasie Marszu Niepodległości mówi: "Mnie też uderzyli. Dzieci też bili..."

"Policja zaczęła bić i taranowć wszystkich. Sami zaczęli. Kibice zaczęli coś o policji — no i policja zaczęła... Bo policja barykadowała ten Marsz." "Mnie też uderzyli. Dzieci też bili..."

 

 

PROWOKACJA POLICJI! Z kim i jak walczyła policja? Relacja czytelniczki wPolityce.pl: "Krew ciekła mu z głowy, ale policjant tłukł go pałką dalej"

Krew ciekła mu z głowy, ale policjant tłukł go pałką dalej. Przestał dopiero wówczas, gdy własnym ciałem zasłoniła go jakaś kobieta po sześćdziesiątce. Odniosłam wrażenie, że tu chodzi o rozbicie całej demonstracji.

 

 

MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI. PYTANIE DO BANDYTY DOWODZĄCEGO POLICJĄ: "CZY WIECIE, ŻE STRZELACIE DO DZIECI?"

Po prowokacyjnych strzałach policji do tłumu z dziećmi — zaraz po zadaniu tego pytania przez dziennikarkę z kamerą — bandyta dowodzący oddziałem policji chowa się za kordon policji...


Zamaskowane i najprawdopodobniej policyjne bandy prowokujące zajścia w tym roku — były chronione przez policję...

 

KOMENTARZE

 • Pisałem o tym już 08-11 A.D. 2012
  cyt. "To jest takie przesłanie do policji na dzień: 11-11-2012
  Należy sądzić, że 11-11-2012 będą bezkarnie bić każdego. Może nie wszystkich ale k a ż d e g o!
  Szczęść Boże"

  http://dosc.nowyekran.pl/post/79129,umorzyc-policjant-byl-zdenerwowany-daniel-kloc-do-wiezienia#comment_665612
 • @panMarek 22:07:15
  *
  Także pisałem o tym wcześniej — lecz warto to przypomnieć...

  To są ewidentnie FAKTY mówiące same za siebie o tym, komu i jak, a przy tym bezprawnie — służy postsowiecka policja w PRL-bis...
 • Autorze,
  Spójrz jak pięknie to zachowanie wpisuje się w dzisiejszą policyjną prowokację przeciwko manifestantom... Przygotowali się znacznie lepiej niż rok temu. Tym razem twarze zasłonili... :(

  Pozdrawiam serdecznie, życząc spokojnej nocy,

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej